| Kép: | Név: | Gyártó cikkszám: | Kiszerelés: | Tulajdonságok: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
CMT Dekopír fűrészlap durva egyenes vágáshoz, merülő vágáshoz I=75
|
JT144D-5
|
5 db / csomag
|
|
Külső raktáron
|
1.437 Ft + ÁFA ( 1.826 Ft )
|
||
|
CMT Dekopír fűrészlap durva egyenes vágáshoz, merülő vágáshoz I=75
|
JT144D-25
|
25 db / csomag
|
|
Külső raktáron
|
6.068 Ft + ÁFA ( 7.706 Ft )
|
||
|
CMT Dekopír fűrészlap durva egyenes vágáshoz, merülő vágáshoz I=75
|
JT144D-100
|
100 db / csomag
|
|
Külső raktáron
|
22.807 Ft + ÁFA ( 28.964 Ft )
|
Leírás
Kemény és puhafa vágásához 5 – 60 mm között, rétegelt lemezhez, OSB-hez. Merülő vágásra is alkalmas.
Paraméterek
| Teljes hosszúság (L) | 100 mm |
| Vágásmélység (I) | 75 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 4 mm |
| Fűrészfogak sűrűsége (TPI) | 6 db/in (25,4 mm) |
| Fűrészfog anyaga | Magas széntartalmú acél |
| Felhasználási terület | Fa |
| Durva egyenes vágáshoz | Kiváló |
| Puhafa vágásra | Kiváló |
| Keményfa vágásra | Kiváló |
| OSB lap vágásra | Kiváló |
| Rétegelt lemez vágásra | Kiváló |
| Vágható anyagvastagság | 5 ~ 60 |
| Termékcsalád | JT144D |
Katalógus oldal
