Leírás
OMAS ablakgyártó csoportszerszám asztalos marógépre, 50 mm tengelyre, 68mm - 88mm keresztmetszetű nyílászárók gyártásához.
A szerszámmal gyártható 68-88 mm es ablak, középen felnyíló ablak, bejárati ajtó küszöb és betét nélkül. Multiprofil szerszám. Az alapkészlet lapkáin kívül, softline és ruszttikus lapkákkal szerelhető.
Paraméterek
| Szerszám összeépítése | Csoport |
| Szerszámtest | acél |
| Szelvény vastagság | 68, 88 mm |
| Max. csaphossz | 120mm |
| Falc rendszer | euró falc |
| Vízvető | euró alumínium |
| Gumihelyek száma | 2 |
| Élek kerekítésének helye | kívül és a falcokban |
| Üvegléc kivágó szerszám | A készlet tartalmazza |
| Üvegléc illesztése | gérben |
| Zárhely maró szerszám | Külön rendelhető (Opció) |
| Csomagolás | fa dobozban |
| Kések száma a csapozókon | 4 |
| Csapok száma a tokon | 2 |
| Csapok száma a szárnyon | 2 |
| Ragasztási felület | Nagy |
| Legnagyobb szerszámátmérő | 320mm |
| Prés nyomóerő | normál |
| Legyártható ablakok száma egy garnitúra lapkával (borovi) kb. | ~1000 db |
| Csoportok száma összesen | 12 db |
| Szerelőhüvely (fűző) | 50 mm |
| Gépkönyv | A készlet tartalmazza |
| Faminták az összeépítéshez | A készlet tartalmazza |
| Alapkészlettel legyártható | Bukó nyíló ablak, középen felnyíló ablak, bejárati ajtó, betét és küszöb nélkül |