| Kép: | Név: | Gyártó cikkszám: | Tulajdonságok: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
CMT Xtreme körfűrészlap bontási munkához D=190x2,3; d=30; Z=24
|
286.790.24M
|
|
Külső raktáron
|
10.877 Ft + ÁFA ( 13.813 Ft )
|
||
|
CMT Xtreme körfűrészlap bontási munkához D=165x2,3; d=20; Z=24
|
286.765.24H
|
|
Még 1 db raktáron
|
10.122 Ft + ÁFA ( 12.854 Ft )
|
||
|
CMT Xtreme körfűrészlap bontási munkához D=160x2,3; d=20; Z=24
|
286.760.24H
|
|
Raktáron
|
10.122 Ft + ÁFA ( 12.854 Ft )
|
Leírás
Bontási feladatokhoz tervezték, például szegekkel szennyezett fa vágásához
A nagy teljesítményű technológia folyamatos fejlesztésére összpontosítva a CMT Orange Tools egyedülálló megoldást fejlesztett ki a bontási munkákhoz és a nehéz alkalmazásokhoz: az új XTREME DEMOLITION fűrészlap. Ez a speciális fűrésztárcsa minőségi vágási teljesítményt nyújt a munkaterületen támasztott kemény követelményekhez. Kompatibilis a vezetékes és akkus kézi fűrészekkel, valamint a FESTOOL® gépekkel is.
Hatékonyan átvágja ezeket az anyagokat: építőipari vagy fémmel szennyezett faanyagok (pl. zsalutáblák, deszkák, pallók, stb.), telített faanyagok, OSB, gipszkarton,
Paraméterek
| Fűrészlap átmérő (D) | 160 / 190 mm |
| Belső furat átmérő (B/d) | 20 - 30 mm |
| Fűrészfogak száma (Z) | 24 db |
| Fűrészfog vastagsága (K/B) | 2,3 mm |
| Fűrészfog kialakítás | LWZ váltó fogalak fogásmélység határolóval |
| Fűrészlap kivitele | Industrial / Xtreme |
| Hordozótest vastagsága (P/B1) | 1.2 mm |
| α szög értéke | α = 5° |
| β érték | β = 5°ATB |
| HV keményfém fogak | igen |
| Hosszú élettartam | igen |
| Tömörfa hosszvágásra | Kiváló |
| Tömörfa keresztvágásra | Kiváló |
| Rétegelt lemez vágásra | Kiváló |
| Kézi körfűrészekhez ajánlott | igen |
| Építőipari körfűrészlap | igen |
| Termékcsalád | 286 |
Katalógus oldal
