Leírás
A JS644D szúrófűrészlapok kiválóan alkalmasak építőipari fa és fa falpanelek, forgácslapok, forgácslapok, MDF 6 mm-től 60 mm (1/4" - 2-3/8") vastagságig, rétegelt lemezek, 100 mm-nél (4") kisebb vastagságú műanyagok vágására.
Szintén kiváló eszköz a merülő vágáshoz.
Paraméterek
| Teljes hosszúság (L) | 150 mm |
| Vágás hosszúság (I) | 130 mm |
| Fűrészlap szélessége (H) | 19 mm |
| Fűrészlap vastagsága (K) | 1.25 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 4,3 mm |
| Fűrészfog sűrűsége (TPI) | 6 db/in (25,4 mm) |
| Fűrészfog anyaga | Magas széntartalmú acél |
| Felhasználási terület | Fa |
| Fűrészlap jellemzője | Top: Gyors és hatékony |
| Finom egyenes vágáshoz | Kiváló |
| Finom íves vágáshoz | Kiváló |
| Építőipari fa vágására | Kiváló |
| Fából készült falak kivágása | Kiváló |
| Tábla anyagok vágására | Kiváló |
| Műanyag vágásra | Kiváló |
| Vágható anyagvastagság | 100 mm |
| Termékcsalád | JS644D |
Katalógus oldal
