Leírás
Durva, szögmentes fa vágására 175 mm-nél (7") kisebb vastagságban, 175 mm-nél (7") kisebb átmérőjű tűzifa vágására
Paraméterek
| Teljes hosszúság (L) | 225 mm |
| Vágás hosszúság (I) | 205 mm |
| Fűrészlap szélessége (H) | 19 mm |
| Fűrészlap vastagsága (K) | 1.25 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 8,5 mm |
| Fűrészfog sűrűsége (TPI) | 3 db/in (25,4 mm) |
| Fűrészfog anyaga | Magas széntartalmú acél |
| Felhasználási terület | Fa |
| Fűrészlap jellemzője | Basic: Költséghatékony |
| Durva egyenes vágáshoz | Kiváló |
| Csomómentes durva fa vágásra | Kiváló |
| Fák metszéséhez | Kiváló |
| Vágható anyagvastagság | 175 mm |
| Termékcsalád | JS1111K |
Katalógus oldal
