Leírás
Fa vágásához szögekkel vagy fémmel (szegek/fém keménysége 40 HRC-ig), raklapok, gipszkarton, műanyagok, üvegszál erősítésű műanyag/epoxi, szálcement (<100mm) javítására.
Mentési és bontási munkákhoz.
Paraméterek
| Teljes hosszúság (L) | 150 mm |
| Vágás hosszúság (I) | 130 mm |
| Fűrészlap szélessége (H) | 19 mm |
| Fűrészlap vastagsága (K) | 0.9 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 1,8 - 2,6 mm |
| Fűrészfog sűrűsége (TPI) | 10 - 14 db/in (25,4 mm) |
| Fűrészfog anyaga | Bimetál, 8% Cobalt |
| Felhasználási terület | Fa és Fém |
| Fűrészlap jellemzője | Flexible: Törésbiztos hosszú élettartamú |
| Finom egyenes vágáshoz | Kiváló |
| Szöges fa vágására | Kiváló |
| Műanyag vágásra | Kiváló |
| Epoxy gyantás anyag vágásra | Kiváló |
| Csövek vágására | Kiváló |
| Csövek és egyéb profilok vágására | Kiváló |
| Víz és csatornacsövek vágására | Kiváló |
| Fém lemezek vágására | Kiváló |
| Vágható anyagvastagság | 100 mm |
| Termékcsalád | JS922VF |
Katalógus oldal
