Leírás
A szerszámtest acélból készült, a két keményfém megfordítható lapka pengetartókban helyezkedik el. Forgási tartomány 0-45° fölfelé és 0-90° lefelé, fokozatmentesen állítható a pontos skála szerint. Pontos beállításokban segítenek a 7,5°-onkénti fix poziciók. A pengék cseréjekor a beállított ferde dőlésszög nem mozdul el. Jobb oldali forgásirány.
Technikai paraméterek
Szuper kemény acél
2 vágóél (Z2)
Paraméterek
| Szerszám átmérő (D) | 102 mm |
| Szerszámátmérő (d) | 85 mm |
| Élhossz (I) | 39.5 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 92 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 20 mm |
| Vágóél rögzítése | cserélhető |
| Vágóél anyaga | HWM Wolfrám-karbid keményfém |
| Forgásirány | RH jobbos |
| Kialakítás | Felsőmaró CNC géphez |
| Vágóél geometriája | egyenes |
| Javasolt süllyesztési mód | Fokozatos tengely- és oldalirányú |
| Vágóél dőlésszöge (A) | 0°-45° - 0°+90° |
| Termékcsalád | 663 |
Katalógus oldal
