| Kép: | Név: | Gyártó cikkszám: | Szerszámátmérő (D): | Forgásirány: | Tulajdonságok: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
CMT Átmenő sorozatfúró, D=5x30, BALOS
|
367.050.12
|
5 mm
|
Balos (LH)
|
|
Külső raktáron
|
7.551 Ft + ÁFA ( 9.590 Ft )
|
||
|
CMT Átmenő sorozatfúró, D=5x30, JOBBOS
|
367.050.11
|
5 mm
|
Jobbos (RH)
|
|
Külső raktáron
|
7.551 Ft + ÁFA ( 9.590 Ft )
|
||
|
CMT Átmenő sorozatfúró, D=8x30, BALOS
|
367.080.12
|
8 mm
|
Balos (LH)
|
|
Külső raktáron
|
8.585 Ft + ÁFA ( 10.903 Ft )
|
||
|
CMT Átmenő sorozatfúró, D=8x30, JOBBOS
|
367.080.11
|
8 mm
|
Jobbos (RH)
|
|
Külső raktáron
|
8.585 Ft + ÁFA ( 10.903 Ft )
|
Leírás
Vakfuratok készítésére tömör fa, fa kompozitok, műanyag és laminált anyagokhoz.
Fúrógépekhez a megfelelő tokmány vagy adapter segítségével használható.
Maximum 20-25 mm vastag panelekhez.
Technikai paraméterek
Szuper szilárdságú acél.
Vágó rész fekete vagy narancssárga színnel bevonva
Keményfém fej precíziós, kiegyensúlyozott középponttal.
2 HW precíziós felület vágó élek (Z2).
2 spirál
Párhuzamos szár lapos hajtású és hosszanti spirállal.
Paraméterek
| Befogási méret (S) | 8x20 mm |
| Élhossz (I) | 30 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 56 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Vágóél anyaga | HW Volfrám keményfém |
| Szerszámszár kialakítása | lapolt kör keresztmetszet |
| Kialakítás | Átmenő sorozatfúró |
| Termékcsalád | 367 |
Katalógus oldal
