Paraméterek
| Kialakítás | Profil lapka |
| Él anyaga | HWM Wolfrám-karbid keményfém |
| Hosszúság (L) | 49,6 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 1 db |
| Furatok száma | 2 db |
| Puhafához | Nagyon jó |
| Keményfához | Nagyon jó |
| Termékcsalád | 695 |
Katalógus oldal
