| Kép: | Név: | Gyártó cikkszám: | Tulajdonságok: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
CMT HSS fűrészlap fémekhez és acélhoz VAPO bevonattal; D=350x32; Z=280
|
227.350.280P
|
|
Külső raktáron
|
70.957 Ft + ÁFA ( 90.115 Ft )
|
||
|
CMT HSS fűrészlap fémekhez és acélhoz VAPO bevonattal; D=315x32; Z=240
|
227.315.240P
|
|
Külső raktáron
|
58.874 Ft + ÁFA ( 74.770 Ft )
|
||
|
CMT HSS fűrészlap fémekhez és acélhoz VAPO bevonattal; D=300x32; Z=220
|
227.300.220P
|
|
Külső raktáron
|
52.608 Ft + ÁFA ( 66.812 Ft )
|
||
|
CMT HSS fűrészlap fémekhez és acélhoz VAPO bevonattal; D=275x32; Z=220
|
227.275.220P
|
|
Külső raktáron
|
44.355 Ft + ÁFA ( 56.330 Ft )
|
||
|
CMT HSS fűrészlap fémekhez és acélhoz VAPO bevonattal; D=250x32; Z=200
|
227.250.200P
|
|
Külső raktáron
|
31.868 Ft + ÁFA ( 40.473 Ft )
|
||
|
CMT HSS fűrészlap fémekhez és acélhoz VAPO bevonattal; D=250x32; Z=160
|
227.250.160P
|
|
Külső raktáron
|
31.868 Ft + ÁFA ( 40.473 Ft )
|
||
|
CMT HSS fűrészlap fémekhez és acélhoz VAPO bevonattal; D=225x32; Z=180
|
227.225.180P
|
|
Külső raktáron
|
29.046 Ft + ÁFA ( 36.889 Ft )
|
||
|
CMT HSS fűrészlap fémekhez és acélhoz VAPO bevonattal; D=200x32; Z=160
|
227.200.160P
|
|
Külső raktáron
|
27.238 Ft + ÁFA ( 34.592 Ft )
|
Leírás
HSS – DMo5: A körfűrészlap standard ötvözetek és közönséges acél vágásához, <550 MPa.
Az összes ilyen körfűrészlap szupergyorsacélból készül, magas volfrám- és molibdéntartalommal. Ezek az összetételi elemek biztosítják, hogy hőkezelés után rendkívül nagy keménység és megfelelő szakítószilárdság érhető el. A megfelelő volfrámszázalék elengedhetetlen a nagyon kemény kopásálló keményfémek megfelelő mennyiségének előállításához, hogy növelje a szerszám élettartamát magas hőmérsékleten.
A wolfram növeli a szerszám mechanikai tartósságát, javítja a vágási teljesítményt és megakadályozza az ausztenites szemcsék megnagyobbodását. A volfrám elengedhetetlen a finom martenzites szerkezet kialakításához, és növeli a szerszám szilárdságát, fenntartva a magas mechanikai ellenállást.
A vanádium az az elem, amely a legkeményebb, kopásálló karbidokat képezi az összes többi ötvözet közül.
Paraméterek
| Fűrészlap átmérő (D) | 200 - 350 mm |
| Belső furat átmérő (B/d) | 32 mm |
| Furat pozíció (FT) | 2/8/45 + 2/9/50 + 2/11/63 |
| Fűrészfogak száma (Z) | 160 - 280 db |
| Fűrészfog vastagsága (K/B) | 1,8 - 2,5 mm |
| α szög értéke | α = 18 |
| β érték | β = BW |
| Színesfém és PVC vágásra | Jó |
| Alumínium vágásra | Jó |
| Acél vágására | Jó |
| Termékcsalád | 227-VAPO-BW |
Katalógus oldal
