Leírás
Egy oldalon finom felületű egyenes vágásokhoz ajánljuk, kemény és puhafához, rétegelt lemezhez, OSB-hez és műanyagokra.
7 mm-től 55 mm-ig. Merülő vágáshoz is ajánljuk.
Paraméterek
| Teljes hosszúság (L) | 100 mm |
| Vágásmélység (I) | 75 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 4 mm |
| Fűrészfogak sűrűsége (TPI) | 6 db/in (25,4 mm) |
| Fűrészfog anyaga | Magas széntartalmú acél |
| Kiszerelés | 5 db / csomag |
| Felhasználási terület | Fa |
| Finom egyenes vágáshoz | Kiváló |
| Puhafa vágásra | Kiváló |
| Keményfa vágásra | Kiváló |
| OSB lap vágásra | Kiváló |
| Rétegelt lemez vágásra | Kiváló |
| PVC vágásra | Kiváló |
| Vágható anyagvastagság | 7-55 mm |
| Termékcsalád | JT101D-5 |
Katalógus oldal
