Leírás
Egyenes vágások vékony és vastag fémlemezekhez 1,5 mm-től 10 mm-ig (1/16 "~ 3/8"),
csövekhez, profilokhoz műanyagból és alumíniumból, átmérője <30 mm (1-1 / 4 "),
rozsdamentes acélból 1-től , 5 mm-től 3 mm-ig (1/16 "~ 1/8").
Paraméterek
| Teljes hosszúság (L) | 100 mm |
| Vágásmélység (I) | 75 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 1,2-2,6 mm |
| Fűrészfogak sűrűsége (TPI) | 10-21 db/in (25,4 mm) |
| Fűrészfog anyaga | HSS gyorsacél |
| Kiszerelés | 5 db / csomag |
| Felhasználási terület | Fém |
| Finom egyenes vágáshoz | Kiváló |
| Fémlemezek vágására | Kiváló |
| Alumínium és színesfém vágásra | Kiváló |
| Csövek vágására | Kiváló |
| Inox lemezek vágásra | Kiváló |
| PVC vágásra | Kiváló |
| Rozsdamentes acél vágásra | Kiváló |
| Vágható anyagvastagság | 3-30 |
| Termékcsalád | Dekopír fűrészlap |
Katalógus oldal
