Leírás
Ajánlott puhafára, OSB-re, rétegelt lemezre 2mm-től 15 mm-ig,
Paraméterek
| Teljes hosszúság (L) | 76 mm |
| Vágásmélység (I) | 50 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 2 mm |
| Fűrészfogak sűrűsége (TPI) | 12 db/in (25,4 mm) |
| Fűrészfog anyaga | Magas széntartalmú acél |
| Kiszerelés | 5 db / csomag |
| Felhasználási terület | Fa |
| Finom íves vágáshoz | Kiváló |
| Puhafa vágásra | Kiváló |
| OSB lap vágásra | Kiváló |
| Rétegelt lemez vágásra | Kiváló |
| Vágható anyagvastagság | 2-15 mm |
| Termékcsalád | JT119BO-5 |
Katalógus oldal
