Leírás
Különleges vékony és vastag alumínium csövekhez, profilokhoz,
3 mm-től 15 mm-ig (1/8 "~ 5/8"), amelyek átmérője <30 mm (1-1 / 4 "),
valamint műanyaghoz és üvegszálhoz.
Paraméterek
| Teljes hosszúság (L) | 100 mm |
| Vágásmélység (I) | 75 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 3 mm |
| Fűrészfogak sűrűsége (TPI) | 8 db/in (25,4 mm) |
| Fűrészfog anyaga | HSS gyorsacél |
| Kiszerelés | 5 db / csomag |
| Finom egyenes vágáshoz | Kiváló |
| Fémlemezek vágására | Kiváló |
| Alumínium és színesfém vágásra | Kiváló |
| Csövek vágására | Kiváló |
| PVC vágásra | Kiváló |
| Üvegszálas anyag vágására | Kiváló |
| Vágható anyagvastagság | 3-30 mm |
| Termékcsalád | Dekopír fűrészlap |
Katalógus oldal
