| Kép: | Név: | Gyártó cikkszám: | Csomagban található fűrészlapok száma: | Tulajdonságok: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
CMT Ipari orrfűrész lap fához és fémhez I=205x19
|
JS1122HF-5
|
5 db / csomag
|
|
Külső raktáron
|
7.200 Ft + ÁFA ( 9.144 Ft )
|
||
|
CMT Ipari orrfűrész lap fához és fémhez I=205x19
|
JS1122HF-20
|
20 db / csomag
|
|
Külső raktáron
|
25.979 Ft + ÁFA ( 32.994 Ft )
|
Leírás
Raklapok javításához, fa vágásához szögekkel vagy 175 mm-nél (7") kisebb vastagságú fémekkel, fémlemezekkel, csővel, alumínium profilokkal 3 mm-től 12 mm-ig (1/8" - 1/2"). Rugalmas síkvágás.
Paraméterek
| Teljes hosszúság (L) | 225 mm |
| Vágás hosszúság (I) | 205 mm |
| Fűrészlap szélessége (H) | 19 mm |
| Fűrészlap vastagsága (K) | 0.9 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 2,5 mm |
| Fűrészfog sűrűsége (TPI) | 10 db/in (25,4 mm) |
| Fűrészfog anyaga | Bimetál, 8% Cobalt |
| Felhasználási terület | Fa és Fém |
| Fűrészlap jellemzője | Flexible: Törésbiztos hosszú élettartamú |
| Finom egyenes vágáshoz | Kiváló |
| Szöges fa vágására | Kiváló |
| Raklap vágáshoz | Kiváló |
| Csövek vágására | Kiváló |
| Csövek és egyéb profilok vágására | Kiváló |
| Víz és csatornacsövek vágására | Kiváló |
| Fém lemezek vágására | Kiváló |
| Vágható anyagvastagság | 175 mm |
| Termékcsalád | JS1122HF |
Katalógus oldal
