| Kép: | Név: | Gyártó cikkszám: | Tulajdonságok: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
CMT Keményfém lapkás ablakpárkány és bútorfogantyú maró, R=9,5-12,7; S=12,7
|
855.805.11
|
|
Külső raktáron
|
26.205 Ft + ÁFA ( 33.280 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás ablakpárkány és bútorfogantyú maró, R=9,5-12,7; S=12
|
955.805.11
|
|
Külső raktáron
|
26.205 Ft + ÁFA ( 33.280 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás ablakpárkány és bútorfogantyú maró, R=5,5-9,5; S=12,7
|
855.804.11
|
|
Külső raktáron
|
20.263 Ft + ÁFA ( 25.734 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás ablakpárkány és bútorfogantyú maró, R=5,5-9,5; S=12
|
955.804.11
|
|
Külső raktáron
|
20.263 Ft + ÁFA ( 25.734 Ft )
|
Leírás
Eredetileg az ablakpárkány széleinek kialakítására szolgáltak ezek a szerszámok, de bemart fogantyúk készítésére is használják az ajtón és a fiók élein. Ezek a szerszámok csapágyakkal is elérhetők ívelt sablon munkához és egyenes vágásokhoz a vonalzó mentén.
Technikai paraméterek
-Szuper szilárdságú acél.
-2 HW precíziós vágóélek (Z2).
Paraméterek
| Szerszám átmérő (D) | 31,7 - 38,1 mm |
| Élhossz (I) | 25,4 - 35 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 73 - 85,8 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 12 - 12,7 mm |
| Vágóél rögzítése | beforrasztott |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
| Forgásirány | RH jobbos |
| Rádiusz ( R ) | 9,5 - 12,7 mm |
| Rádiusz (R1) | 5,5 - 9,5 mm |
| Termékcsalád | 8/955.8 |
Katalógus oldal
