| Kép: | Név: | Gyártó cikkszám: | Szerszám átmérő (D): | Élhossz (I): | Tulajdonságok: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
CMT Keményfém lapkás bútorfogantyú maró szerszám, S=12,7
|
855.604.11
|
47,6 mm
|
30 mm
|
|
Külső raktáron
|
26.026 Ft + ÁFA ( 33.053 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás bútorfogantyú maró szerszám, S=12
|
955.604.11
|
47,6 mm
|
30 mm
|
|
Külső raktáron
|
26.026 Ft + ÁFA ( 33.053 Ft )
|
Leírás
Miért szakítaná meg a fából készült bútor homlokzatának összképét más gombbal vagy fogantyúval? A teljesen fából készült fiókos vagy ajtós bútorokra kétféle lehetőség is a rendelkezésre áll, ha közvetlenül a frontba marja a fogantyút. Lehet a klasszikus íves stílus vagy a modern szögletes.
Technikai paraméterek
-Szuper szilárdságú acél.
-2 HW precíziós vágóélek (Z2).
Paraméterek
| Szerszámátmérő (d) | 22,2 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 66,6 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 12 - 12,7 mm |
| Vágóél rögzítése | beforrasztott |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
| Forgásirány | RH jobbos |
| Rádiusz ( R ) | 7.14 mm |
| Rádiusz (R1) | 2.38 mm |
| Termékcsalád | 8/955.604-606 |
Katalógus oldal
