| Kép: | Név: | Gyártó cikkszám: | Tulajdonságok: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
CMT Keményfém lapkás bútorfogantyú maró szerszám, S=12; T=22
|
955.601.11
|
|
Még 1 db raktáron
|
26.026 Ft + ÁFA ( 33.053 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás bútorfogantyú maró szerszám, S=12; T=15
|
955.605.11
|
|
Külső raktáron
|
16.812 Ft + ÁFA ( 21.351 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás bútorfogantyú maró szerszám, S=12,7; T=22
|
855.601.11
|
|
Külső raktáron
|
26.026 Ft + ÁFA ( 33.053 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás bútorfogantyú maró szerszám, S=12,7; T=18
|
855.603.11
|
|
Külső raktáron
|
19.309 Ft + ÁFA ( 24.523 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás bútorfogantyú maró szerszám, S=12,7; T=15
|
855.605.11
|
|
Külső raktáron
|
16.812 Ft + ÁFA ( 21.351 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás bútorfogantyú maró szerszám, S=12,7; T=14
|
855.602.11
|
|
Külső raktáron
|
14.950 Ft + ÁFA ( 18.987 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás bútorfogantyú maró szerszám, S=8; T=18
|
955.103.11
|
|
Raktáron
|
11.323 Ft + ÁFA ( 14.380 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás bútorfogantyú maró szerszám, S=8; T=15
|
955.105.11
|
|
Külső raktáron
|
16.812 Ft + ÁFA ( 21.351 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás bútorfogantyú maró szerszám, S=8; T=14
|
955.102.11
|
|
Raktáron
|
8.769 Ft + ÁFA ( 11.137 Ft )
|
Leírás
Miért szakítaná meg a fából készült bútor homlokzatának összképét más gombbal vagy fogantyúval? A teljesen fából készült fiókos vagy ajtós bútorokra többféle lehetőség is a rendelkezésre áll, ha közvetlenül a frontba marja a fogantyút. Különböző méretekben állnak rendelkezésére.
Technikai paraméterek
-Szuper szilárdságú acél.
-2 HW precíziós vágóélek (Z2).
Paraméterek
| Szerszám átmérő (D) | 19 - 47,6 mm |
| Szerszámátmérő (d) | 9,5 - 24 mm |
| Élhossz (I) | 19,05 - 28,5 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 57,2 - 66,6 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 8 - 12,7 mm |
| Vágóél rögzítése | beforrasztott |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
| Forgásirány | RH jobbos |
| Megmunkálható anyagméret (T1) | 14 - 22 mm |
| Rádiusz ( R ) | 4,76 - 6,35 mm |
| Rádiusz (R1) | 1,8 - 3,2 mm |
| Termékcsalád | 8/955 |
Katalógus oldal
