| Kép: | Név: | Gyártó cikkszám: | Tulajdonságok: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
CMT Keményfém lapkás csap-rés maró szerszám, T=4,6-9,5; S=12,7
|
800.627.11
|
|
Külső raktáron
|
50.243 Ft + ÁFA ( 63.809 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás csap-rés maró szerszám, T=4,6-9,5; S=12
|
900.627.11
|
|
Külső raktáron
|
50.243 Ft + ÁFA ( 63.809 Ft )
|
Leírás
Ha eddig küszködött a csapok vágásával, akkor ez a tökéletes megoldás az Ön számára. A CMT csapozó maróval tökéletesen illeszkedő csapokat hozhat létre, még akkor is, ha az anyagok vastagsága kissé eltér.
Egyszerűen állítsa be a marótárcsák közötti távolságot a mellékelt távtartókkal, és könnyedén vághatja 4,76 - 9,5 mm közötti vastagokban, 27 mm hosszúságban. Ez az egyszerűen használható marószerszám segít elérni, hogy elérje a kiváló minőségű asztalos munkához szükséges tökéletes illesztést.
BIZTONSÁGI ÓVINTÉZKEDÉSEK: maximális sebesség 12 000 ford / perc.
Technikai paraméterek
-Szuper szilárdságú acél.
-2 precíziós keményfém vágóél (Z2).
Paraméterek
| Szerszám átmérő (D) | 75 mm |
| Élhossz (I) | 34,9 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 85 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 12 - 12,7 mm |
| Vágóél rögzítése | beforrasztott |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
| Forgásirány | RH jobbos |
| Megmunkálható anyagméret (T1) | 4,76-9,5 mm |
| Termékcsalád | 8/900.627 |
Katalógus oldal
