| Kép: | Név: | Gyártó cikkszám: | Szerszám átmérő (D): | Élhossz (I): | Tulajdonságok: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
CMT Keményfém lapkás dekorációs maró csapággyal, R=4; S=6,35
|
844.287.11
|
28,5 mm
|
13 mm
|
|
Külső raktáron
|
15.129 Ft + ÁFA ( 19.214 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás dekorációs maró csapággyal, R=4; S=12,7
|
844.787.11
|
28,5 mm
|
13 mm
|
|
Külső raktáron
|
15.255 Ft + ÁFA ( 19.374 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás dekorációs maró csapággyal, R=4; S=6
|
744.287.11
|
28,7 mm
|
13 mm
|
|
Külső raktáron
|
15.129 Ft + ÁFA ( 19.214 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás dekorációs maró csapággyal, R=4; S=8
|
944.287.11
|
28,7 mm
|
13 mm
|
|
Külső raktáron
|
15.129 Ft + ÁFA ( 19.214 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás dekorációs maró csapággyal, R=6,4; S=6,35
|
844.350.11
|
34,9 mm
|
18,5 mm
|
|
Külső raktáron
|
17.997 Ft + ÁFA ( 22.857 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás dekorációs maró csapággyal, R=6,4; S=12,7
|
844.850.11
|
34,9 mm
|
18,5 mm
|
|
Külső raktáron
|
18.375 Ft + ÁFA ( 23.336 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás dekorációs maró csapággyal, R=6,4; S=6
|
744.350.11
|
35 mm
|
18,5 mm
|
|
Külső raktáron
|
17.997 Ft + ÁFA ( 22.857 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás dekorációs maró csapággyal, R=6,4; S=8
|
944.350.11
|
35 mm
|
18,5 mm
|
|
Még 2 db raktáron
|
17.997 Ft + ÁFA ( 22.857 Ft )
|
Leírás
Készítsen szép és dekoratív bútorokat, bútorajtókat, fiókokat és fogadja az elismeréseket. A klasszikus íves szerszámok fordított profiljai. Egy egyszerűbb, az élet szintbe gömbölyítő mintával (7/8/944), és a klasszikus formán kialakított kis vállal pedig új stílust és eleganciát adhat a hagyományos formáknak (7/8/945).
Ezek a szerszámok magukban foglalják az összes CMT szerszám kiváló tulajdonságait, és a klasszikus kialakítás tökéletes munkát eredményez. Legyen klasszikus vagy egyedi, a végeredmény lenyűgöző lesz.
Technikai paraméterek
-Szuper szilárdságú acél.
-2 HW precíziós vágóél (Z2).
Paraméterek
| Szerszám teljes hossz (L) | 55,5 - 67 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 6 - 12,7 mm |
| Vágóél rögzítése | beforrasztott |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
| Vezetőcsapágy | van |
| Vezetőcsapágy elhelyezkedése | a szerszám hegyén |
| Forgásirány | RH jobbos |
| Rádiusz ( R ) | 4 - 6,4 mm |
| Termékcsalád | 7/8/944 |
Katalógus oldal
