| Kép: | Név: | Gyártó cikkszám: | Szerszám átmérő (D): | Élhossz (I): | Tulajdonságok: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
CMT Keményfém lapkás dekorációs maró csapággyal, R=4; S=6,35
|
859.040.11
|
28,5 mm
|
13 mm
|
|
Külső raktáron
|
14.248 Ft + ÁFA ( 18.095 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás dekorációs maró csapággyal, R=4; S=12,7
|
859.540.11
|
28,5 mm
|
13 mm
|
|
Külső raktáron
|
14.950 Ft + ÁFA ( 18.987 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás dekorációs maró csapággyal, R=4; S=6
|
759.040.11
|
28,7 mm
|
13 mm
|
|
Még 2 db raktáron
|
14.248 Ft + ÁFA ( 18.095 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás dekorációs maró csapággyal, R=4; S=8
|
959.040.11
|
28,7 mm
|
13 mm
|
|
Raktáron
|
14.248 Ft + ÁFA ( 18.095 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás dekorációs maró csapággyal, R=6,4; S=6
|
759.064.11
|
38,1 mm
|
18 mm
|
|
Külső raktáron
|
17.421 Ft + ÁFA ( 22.125 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás dekorációs maró csapággyal, R=6,4; S=6,35
|
859.064.11
|
38,1 mm
|
18 mm
|
|
Külső raktáron
|
17.421 Ft + ÁFA ( 22.125 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás dekorációs maró csapággyal, R=6,4; S=12,7
|
859.564.11
|
38,1 mm
|
18 mm
|
|
Külső raktáron
|
17.017 Ft + ÁFA ( 21.612 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás dekorációs maró csapággyal, R=6,4; S=8
|
959.064.11
|
38,1 mm
|
18 mm
|
|
Raktáron
|
17.421 Ft + ÁFA ( 22.125 Ft )
|
Leírás
Készítsen szép és dekoratív bútorokat, bútorajtókat, fiókokat és fogadja az elismeréseket. A „római ív” néven ismerté vált minta lehet a legnépszerűbb élmegmunkálási módszer a bútorgyártás során, és minden bizonnyal az egyik legszebb is. Szépsége pedig az egyszerűségében rejlik. Ez a minta ennek a tükörképe (7/8/959)
A klasszikus formán kialakított kis vállal pedig eleganciát adhat a hagyományos formáknak (7/8/960).
Ezek a szerszámok magában foglalják az összes CMT szerszám kiváló tulajdonságai, és a klasszikus kialakítás tökéletes munkát eredményez. Legyen klasszikus vagy egyedi, a végeredmény lenyűgöző lesz.
Technikai paraméterek
-Szuper szilárdságú acél.
-2 HW precíziós vágóél (Z2).
Paraméterek
| Szerszám teljes hossz (L) | 55 - 66,5 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 6 - 12,7 mm |
| Vágóél rögzítése | beforrasztott |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
| Vezetőcsapágy | van |
| Vezetőcsapágy elhelyezkedése | a szerszám hegyén |
| Forgásirány | RH jobbos |
| Rádiusz ( R ) | 4 - 6,4 mm |
| Termékcsalád | 7/8/959 |
Katalógus oldal
