| Kép: | Név: | Gyártó cikkszám: | Szerszám átmérő (D): | Élhossz (I): | Tulajdonságok: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
CMT Keményfém lapkás dekorációs maró csapággyal, R=4,8-3,6; S=6
|
747.325.11
|
34,2 mm
|
13 mm
|
|
Külső raktáron
|
16.262 Ft + ÁFA ( 20.653 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás dekorációs maró csapággyal, R=4,8-3,6; S=8
|
947.325.11
|
34,2 mm
|
13 mm
|
|
Külső raktáron
|
16.262 Ft + ÁFA ( 20.653 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás dekorációs maró csapággyal, R=4,8-3,6; S=6,35
|
847.325.11
|
34,9 mm
|
13 mm
|
|
Külső raktáron
|
16.262 Ft + ÁFA ( 20.653 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás dekorációs maró csapággyal, R=4,8-3,6; S=12,7
|
847.825.11
|
34,9 mm
|
13 mm
|
|
Külső raktáron
|
16.964 Ft + ÁFA ( 21.544 Ft )
|
Leírás
Készítsen szép és dekoratív bútorokat, bútorajtókat, fiókokat és fogadja az elismeréseket. A „római ív” néven ismerté vált mintát szerény kis vállal és aszimmetrikus ívekkel teszi még kecsesebbé ez a szerszám (7/8/946) Szépsége pedig az egyszerűségében rejlik.
A klasszikus formán kialakított két kis vállal pedig eleganciát adhat a hagyományos formáknak (7/8/947).
Ezek a szerszámok magában foglalják az összes CMT szerszám kiváló tulajdonságai, és a klasszikus kialakítás tökéletes munkát eredményez. Legyen klasszikus vagy egyedi, a végeredmény lenyűgöző lesz.
Technikai paraméterek
-Szuper szilárdságú acél.
-2 HW precíziós vágóél (Z2).
Paraméterek
| Szerszám teljes hossz (L) | 53 - 60 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 6 - 12,7 mm |
| Vágóél rögzítése | beforrasztott |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
| Vezetőcsapágy | van |
| Vezetőcsapágy elhelyezkedése | a szerszám hegyén |
| Forgásirány | RH jobbos |
| Rádiusz ( R ) | 4,8-3,6 mm |
| Termékcsalád | 7/8/947 |
Katalógus oldal
