| Kép: | Név: | Gyártó cikkszám: | Szerszám átmérő (D): | Élhossz (I): | Tulajdonságok: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
CMT Keményfém lapkás dekorációs maró, B profil; S=12,7
|
865.903.11
|
19 mm
|
13 mm
|
|
Külső raktáron
|
13.142 Ft + ÁFA ( 16.690 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás dekorációs maró, B profil; S=12
|
965.903.11
|
19 mm
|
13 mm
|
|
Még 1 db raktáron
|
13.142 Ft + ÁFA ( 16.690 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás dekorációs maró, C profil; S=12,7
|
865.905.11
|
22 mm
|
31,7 mm
|
|
Külső raktáron
|
14.878 Ft + ÁFA ( 18.895 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás dekorációs maró, C profil; S=12
|
965.905.11
|
22 mm
|
31,7 mm
|
|
Külső raktáron
|
14.878 Ft + ÁFA ( 18.895 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás dekorációs maró, D profil; S=12,7
|
865.904.11
|
34,9 mm
|
25 mm
|
|
Külső raktáron
|
17.368 Ft + ÁFA ( 22.058 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás dekorációs maró, D profil; S=12
|
965.904.11
|
34,9 mm
|
25 mm
|
|
Külső raktáron
|
17.368 Ft + ÁFA ( 22.058 Ft )
|
Leírás
Készítsen szép és dekoratív bútorokat, bútorajtókat, fiókokat és fogadja az elismeréseket.
Ezek a szerszámok újabb és újabb lehetőségeket kínálnak a panelek és élek megmunkálásához.
Legyen klasszikus vagy egyedi, a végeredmény lenyűgöző lesz. Soha nem fog kifogyni az ötletekből ezekkel a kreatív szerszámokkal.
Paraméterek
| Szerszámátmérő (d) | 6,4 - 12,7 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 51 - 69,8 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 12 - 12,7 mm |
| Vágóél rögzítése | beforrasztott |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
| Forgásirány | RH jobbos |
| Kialakítás | B/C/D |
| Javasolt süllyesztési mód | Fokozatos tengely- és oldalirányú |
| Rádiusz ( R ) | 6,4 - 12,7 mm |
| Termékcsalád | 8/965.9 |
Katalógus oldal
