| Kép: | Név: | Gyártó cikkszám: | Szerszám átmérő (D): | Élhossz (I): | Tulajdonságok: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
CMT Keményfém lapkás dekorációs marók, 'A' profil, S=6
|
765.001.11
|
19 mm
|
11 mm
|
|
Külső raktáron
|
13.917 Ft + ÁFA ( 17.675 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás dekorációs marók, 'A' profil, S=6,35
|
865.001.11
|
19 mm
|
11 mm
|
|
Külső raktáron
|
13.917 Ft + ÁFA ( 17.675 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás dekorációs marók, 'A' profil, S=12,7
|
865.501.11
|
19 mm
|
11 mm
|
|
Külső raktáron
|
13.917 Ft + ÁFA ( 17.675 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás dekorációs marók, 'A' profil, S=8
|
965.001.11
|
19 mm
|
11 mm
|
|
Külső raktáron
|
13.917 Ft + ÁFA ( 17.675 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás dekorációs marók, 'A' profil, S=12
|
965.501.11
|
19 mm
|
11 mm
|
|
Külső raktáron
|
13.917 Ft + ÁFA ( 17.675 Ft )
|
Leírás
Készítsen szép és dekoratív bútorokat, bútorajtókat, fiókokat és fogadja az elismeréseket.
Ezek a szerszámok újabb és újabb lehetőségeket kínálnak a panelek és élek megmunkálásához.
Legyen klasszikus vagy egyedi, a végeredmény lenyűgöző lesz. Soha nem fog kifogyni az ötletekből ezekkel a kreatív szerszámokkal.
Paraméterek
| Szerszámátmérő (d) | 6,35 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 50,8 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 6 - 12,7 mm |
| Vágóél rögzítése | beforrasztott |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
| Forgásirány | RH jobbos |
| Kialakítás | A |
| Javasolt süllyesztési mód | Fokozatos tengely- és oldalirányú |
| Rádiusz ( R ) | 6,4 mm |
| Termékcsalád | 7/8/965.001 |
Katalógus oldal
