| Kép: | Név: | Gyártó cikkszám: | Tulajdonságok: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
CMT Keményfém lapkás dugózó szerszám pár kemény akril lapokhoz, A=15°; S=12,7
|
881.541.11
|
|
Külső raktáron
|
125.174 Ft + ÁFA ( 158.971 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás dugózó szerszám pár kemény akril lapokhoz, A=15°; S=12
|
981.541.11
|
|
Külső raktáron
|
125.174 Ft + ÁFA ( 158.971 Ft )
|
Leírás
Ezek a speciális keményfém hegyű fúrók a legjobban tömör akril felületeken vagy sérült felületek javításakor működnek.
A javításhoz először hozzon létre egy dugót a dugómaróval, majd használja a másik fúrót, hogy könnyen elkészítse a dugóval azonos méretű lyukat.
Felületei észrevétlenül javíthatóak! Kézi felsőmaróval vagy CNC gépekkel történő használatra.
Technikai paraméterek
-Szuper szilárdságú acél.
-2-3 precíziós keményfém vágóél (Z2-Z3).
Paraméterek
| Szerszám átmérő (D) | 47.6 mm |
| Szerszámátmérő (d) | 63.5 mm |
| Élhossz (I) | 20 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 68,5 - 74 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 3 db |
| Befogási méret (S) | 12 - 12,7 mm |
| Vágóél rögzítése | beforrasztott |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
| Forgásirány | RH jobbos |
| Vágóél dőlésszöge (A) | 15° |
| Termékcsalád | 9/881.541 |
Katalógus oldal
