| Kép: | Név: | Gyártó cikkszám: | Szerszám átmérő (D): | Élhossz (I): | Tulajdonságok: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
CMT Keményfém lapkás gömbmaró szerszám, D=12,7x11; S=12,7
|
868.627.11
|
12,7 mm
|
11 mm
|
|
Külső raktáron
|
9.870 Ft + ÁFA ( 12.535 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás gömbmaró szerszám, D=12,7x11; S=8
|
968.127.11
|
12,7 mm
|
11 mm
|
|
Külső raktáron
|
9.870 Ft + ÁFA ( 12.535 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás gömbmaró szerszám, D=15,87x14,2; S=12,7
|
868.658.11
|
15,87 mm
|
14,2 mm
|
|
Külső raktáron
|
10.976 Ft + ÁFA ( 13.940 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás gömbmaró szerszám, D=15,88x14,2; S=8
|
968.158.11
|
15,88 mm
|
14,2 mm
|
|
Külső raktáron
|
10.976 Ft + ÁFA ( 13.940 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás gömbmaró szerszám, D=19x17,4; S=12,7
|
868.690.11
|
19 mm
|
17,4 mm
|
|
Külső raktáron
|
12.334 Ft + ÁFA ( 15.664 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás gömbmaró szerszám, D=19,05x17,5; S=8
|
968.190.11
|
19,05 mm
|
17,5 mm
|
|
Külső raktáron
|
12.334 Ft + ÁFA ( 15.664 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás gömbmaró szerszám, D=25,4x23,5; S=12,7
|
868.754.11
|
25,4 mm
|
23,5 mm
|
|
Külső raktáron
|
17.044 Ft + ÁFA ( 21.645 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás gömbmaró szerszám, D=25,4x23,5; S=12
|
968.754.11
|
25,4 mm
|
23,5 mm
|
|
Külső raktáron
|
17.044 Ft + ÁFA ( 21.645 Ft )
|
Leírás
Marja ki a csövek vagy kábelek csatornáit egyetlen mozdulattal a CMT gömbmarók segítségével.
Csökkentse a szerszámok feszültségét olyan módom, hogy egy egyenes nútmaróval kimarja első lépésben, majd a végső nút kialakításakor használja a gömbmarót.
Paraméterek
| Szerszám teljes hossz (L) | 57,15 - 70 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 8 - 12,7 mm |
| Vágóél rögzítése | beforrasztott |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
| Forgásirány | RH jobbos |
| Kialakítás | Holkermaró |
| Rádiusz ( R ) | 6,35 - 12,7 mm |
| Termékcsalád | 8/968 |
Katalógus oldal
