| Kép: | Név: | Gyártó cikkszám: | Szerszám átmérő (D): | Élhossz (I): | Tulajdonságok: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
CMT Keményfém lapkás gömbölyítő maró
|
927.040.11
|
19 mm
|
12 mm
|
|
Még 1 db raktáron
|
10.016 Ft + ÁFA ( 12.720 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás gömbölyítő maró
|
927.050.11
|
21 mm
|
12 mm
|
|
Még 1 db raktáron
|
10.194 Ft + ÁFA ( 12.947 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás gömbölyítő maró
|
927.060.11
|
23 mm
|
12 mm
|
|
Még 1 db raktáron
|
10.824 Ft + ÁFA ( 13.746 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás gömbölyítő maró
|
927.080.11
|
28,6 mm
|
12,7 mm
|
|
Külső raktáron
|
11.506 Ft + ÁFA ( 14.613 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás gömbölyítő maró
|
927.095.11
|
31,7 mm
|
15,8 mm
|
|
Még 1 db raktáron
|
11.983 Ft + ÁFA ( 15.218 Ft )
|
Leírás
Készítsen egyszerű vagy elegáns bútorokat, ajtókat és fiókos szekrényeket azáltal, hogy a CMT gömbölyítő marókkal hibátlan felületeket készít.
Ezeknek a szerszámoknak visszarúgásgátló kialakítása, keményfém vágóélei, speciális nagy szilárdságú acél teste és PTFE tapadásgátló bevonata van.
BIZTONSÁGI TIPPEK: FORDÍTSON KÜLÖNÖS FIGYELMET ARRA, HOGY SOHA NE KAPKODJON A MUNKÁVAL NAGY PROFILÚ SZERSZÁM HASZNÁLATAKOR. A MUNKADARABOKAT EGY, A MUNKAASZTALRA SZERELT SABLONNAL VAGY VONALZÓVAL KÉSZÍTSE A MAXIMÁLIS VÉDELEM BIZTOSÍTÁSA ÉRDEKÉBEN.
Paraméterek
| Szerszám teljes hossz (L) | 43,8 - 47,6 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 8 mm |
| Vágóél rögzítése | beforrasztott |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
| Kialakítás | Gömbölyítő |
| Rádiusz ( R ) | 4 - 9,5 mm |
| Termékcsalád | 7/8/927 |
Katalógus oldal
