| Kép: | Név: | Gyártó cikkszám: | Szerszám átmérő (D): | Élhossz (I): | Tulajdonságok: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
CMT Duplavállas gömbölyítő maró csapággyal, R=1,6
|
739.160.11
|
15,9 mm
|
12,7 mm
|
|
Külső raktáron
|
11.075 Ft + ÁFA ( 14.066 Ft )
|
||
|
CMT Duplavállas gömbölyítő maró csapággyal, R=3,2
|
739.190.11
|
19,1 mm
|
12,7 mm
|
|
Külső raktáron
|
11.380 Ft + ÁFA ( 14.453 Ft )
|
||
|
CMT Duplavállas gömbölyítő maró csapággyal, R=4,75
|
739.222.11
|
22,2 mm
|
12,7 mm
|
|
Külső raktáron
|
12.056 Ft + ÁFA ( 15.311 Ft )
|
||
|
CMT Duplavállas gömbölyítő maró csapággyal, R=6,35
|
739.254.11
|
25,4 mm
|
12,7 mm
|
|
Külső raktáron
|
12.910 Ft + ÁFA ( 16.396 Ft )
|
||
|
CMT Duplavállas gömbölyítő maró csapággyal, R=8
|
739.285.11
|
28,6 mm
|
12,7 mm
|
|
Külső raktáron
|
12.811 Ft + ÁFA ( 16.270 Ft )
|
||
|
CMT Duplavállas gömbölyítő maró csapággyal, R=9,5
|
739.317.11
|
31,7 mm
|
16 mm
|
|
Külső raktáron
|
14.222 Ft + ÁFA ( 18.062 Ft )
|
||
|
CMT Duplavállas gömbölyítő maró csapággyal, R=12,7
|
739.380.11
|
38,1 mm
|
19 mm
|
|
Külső raktáron
|
17.295 Ft + ÁFA ( 21.965 Ft )
|
Leírás
Készítsen egyszerű vagy elegáns bútorokat, ajtókat és fiókos szekrényeket azáltal, hogy a CMT gömbölyítő marókkal hibátlan felületeket készít. Egy szerszámmal kétféle mintát is készíthet mindössze egy csapágy cserével.
Ezeknek a szerszámoknak visszarúgásgátló kialakítása, keményfém vágóélei, speciális nagy szilárdságú acél teste és PTFE tapadásgátló bevonata van.
BIZTONSÁGI TIPPEK: FORDÍTSON KÜLÖNÖS FIGYELMET ARRA, HOGY SOHA NE KAPKODJON A MUNKÁVAL NAGY PROFILÚ SZERSZÁM HASZNÁLATAKOR. A MUNKADARABOKAT EGY, A MUNKAASZTALRA SZERELT SABLONNAL VAGY VONALZÓVAL KÉSZÍTSE A MAXIMÁLIS VÉDELEM BIZTOSÍTÁSA ÉRDEKÉBEN.
Paraméterek
| Szerszám teljes hossz (L) | 52,5 - 59 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 6 mm |
| Vágóél rögzítése | beforrasztott |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
| Vezetőcsapágy | van |
| Vezetőcsapágy elhelyezkedése | a szerszám hegyén |
| Forgásirány | RH jobbos |
| Kialakítás | Gömbölyítő |
| Rádiusz ( R ) | 1,6 - 12,7 mm |
| Termékcsalád | 7/8/939 |
Katalógus oldal
