| Kép: | Név: | Gyártó cikkszám: | Szerszám átmérő (D): | Élhossz (I): | Tulajdonságok: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
CMT Duplavállas gömbölyítő maró csapággyal, R=6,35
|
939.754.11
|
25,4 mm
|
12,7 mm
|
|
Külső raktáron
|
13.314 Ft + ÁFA ( 16.909 Ft )
|
||
|
CMT Duplavállas gömbölyítő maró csapággyal, R=9,5
|
939.817.11
|
31,7 mm
|
16 mm
|
|
Külső raktáron
|
14.672 Ft + ÁFA ( 18.634 Ft )
|
||
|
CMT Duplavállas gömbölyítő maró csapággyal, R=12,7
|
939.880.11
|
38,1 mm
|
19 mm
|
|
Külső raktáron
|
17.421 Ft + ÁFA ( 22.125 Ft )
|
||
|
CMT Duplavállas gömbölyítő maró csapággyal, R=16
|
939.945.11
|
44,5 mm
|
22 mm
|
|
Külső raktáron
|
21.495 Ft + ÁFA ( 27.299 Ft )
|
||
|
CMT Duplavállas gömbölyítő maró csapággyal, R=19
|
939.990.11
|
50,8 mm
|
25,4 mm
|
|
Külső raktáron
|
23.005 Ft + ÁFA ( 29.217 Ft )
|
||
|
CMT Duplavállas gömbölyítő maró csapággyal, R=22,2
|
939.991.11
|
57,1 mm
|
28,5 mm
|
|
Külső raktáron
|
31.742 Ft + ÁFA ( 40.313 Ft )
|
||
|
CMT Duplavállas gömbölyítő maró csapággyal, R=25,4
|
939.992.11
|
63,5 mm
|
33,3 mm
|
|
Külső raktáron
|
34.962 Ft + ÁFA ( 44.401 Ft )
|
Leírás
Készítsen egyszerű vagy elegáns bútorokat, ajtókat és fiókos szekrényeket azáltal, hogy a CMT gömbölyítő marókkal hibátlan felületeket készít. Egy szerszámmal kétféle mintát is készíthet mindössze egy csapágy cserével.
Ezeknek a szerszámoknak visszarúgásgátló kialakítása, keményfém vágóélei, speciális nagy szilárdságú acél teste és PTFE tapadásgátló bevonata van.
BIZTONSÁGI TIPPEK: FORDÍTSON KÜLÖNÖS FIGYELMET ARRA, HOGY SOHA NE KAPKODJON A MUNKÁVAL NAGY PROFILÚ SZERSZÁM HASZNÁLATAKOR. A MUNKADARABOKAT EGY, A MUNKAASZTALRA SZERELT SABLONNAL VAGY VONALZÓVAL KÉSZÍTSE A MAXIMÁLIS VÉDELEM BIZTOSÍTÁSA ÉRDEKÉBEN.
Paraméterek
| Szerszám teljes hossz (L) | 59 - 79,5 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 12 mm |
| Vágóél rögzítése | beforrasztott |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
| Vezetőcsapágy | van |
| Vezetőcsapágy elhelyezkedése | a szerszám hegyén |
| Forgásirány | RH jobbos |
| Kialakítás | Gömbölyítő |
| Rádiusz ( R ) | 6,35 - 25,4 mm |
| Termékcsalád | 7/8/939 |
Katalógus oldal
