| Kép: | Név: | Gyártó cikkszám: | Szerszám átmérő (D): | Élhossz (I): | Tulajdonságok: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
CMT Szimplavállas gömbölyítő DERLIN®csapággyal kemény akril lapokhoz, R=3,2
|
980.501.11
|
19,05 mm
|
12,7 mm
|
|
Külső raktáron
|
13.394 Ft + ÁFA ( 17.010 Ft )
|
||
|
CMT Szimplavállas gömbölyítő maró csapággyal, R=6,35
|
938.754.11
|
25,4 mm
|
12,7 mm
|
|
Külső raktáron
|
12.460 Ft + ÁFA ( 15.824 Ft )
|
||
|
CMT Szimplavállas gömbölyítő DERLIN®csapággyal kemény akril lapokhoz, R=6,35
|
980.502.11
|
25,4 mm
|
12,7 mm
|
|
Külső raktáron
|
15.606 Ft + ÁFA ( 19.820 Ft )
|
||
|
CMT Szimplavállas gömbölyítő DERLIN®csapággyal kemény akril lapokhoz, R=8
|
980.505.11
|
28,7 mm
|
15 mm
|
|
Külső raktáron
|
15.957 Ft + ÁFA ( 20.266 Ft )
|
||
|
CMT Szimplavállas gömbölyítő maró csapággyal, R=9,5
|
938.817.11
|
31,7 mm
|
14 mm
|
|
Külső raktáron
|
14.222 Ft + ÁFA ( 18.062 Ft )
|
||
|
CMT Szimplavállas gömbölyítő DERLIN®csapággyal kemény akril lapokhoz, R=9,5
|
980.503.11
|
31,75 mm
|
14 mm
|
|
Külső raktáron
|
16.057 Ft + ÁFA ( 20.392 Ft )
|
||
|
CMT Szimplavállas gömbölyítő maró csapággyal, R=12,7
|
938.880.11
|
38,1 mm
|
19 mm
|
|
Külső raktáron
|
17.117 Ft + ÁFA ( 21.738 Ft )
|
||
|
CMT Szimplavállas gömbölyítő DERLIN®csapággyal kemény akril lapokhoz, R=12,7
|
980.504.11
|
38,1 mm
|
19,05 mm
|
|
Külső raktáron
|
20.263 Ft + ÁFA ( 25.734 Ft )
|
||
|
CMT Szimplavállas gömbölyítő maró csapággyal, R=16
|
938.945.11
|
44,5 mm
|
22 mm
|
|
Külső raktáron
|
21.217 Ft + ÁFA ( 26.945 Ft )
|
||
|
CMT Szimplavállas gömbölyítő maró csapággyal, R=19
|
938.990.11
|
50,8 mm
|
25,4 mm
|
|
Külső raktáron
|
21.952 Ft + ÁFA ( 27.879 Ft )
|
||
|
CMT Szimplavállas gömbölyítő maró csapággyal, R=22,2
|
938.991.11
|
57,1 mm
|
28,5 mm
|
|
Külső raktáron
|
30.358 Ft + ÁFA ( 38.555 Ft )
|
||
|
CMT Szimplavállas gömbölyítő maró csapággyal, R=25,4
|
938.992.11
|
63,5 mm
|
33,3 mm
|
|
Külső raktáron
|
33.928 Ft + ÁFA ( 43.089 Ft )
|
||
|
CMT Szimplavállas gömbölyítő maró csapággyal, R=28,6
|
938.993.11
|
76,2 mm
|
38,1 mm
|
|
Külső raktáron
|
43.321 Ft + ÁFA ( 55.018 Ft )
|
||
|
CMT Szimplavállas gömbölyítő maró csapággyal, R=31,75
|
938.994.11
|
82,5 mm
|
44,4 mm
|
|
Külső raktáron
|
49.866 Ft + ÁFA ( 63.329 Ft )
|
||
|
CMT Szimplavállas gömbölyítő maró csapággyal, R=38,1
|
938.996.11
|
88,9 mm
|
44,4 mm
|
|
Külső raktáron
|
52.383 Ft + ÁFA ( 66.526 Ft )
|
Leírás
Készítsen egyszerű vagy elegáns bútorokat, ajtókat és fiókos szekrényeket azáltal, hogy a CMT gömbölyítő marókkal hibátlan felületeket készít. Egy szerszámmal kétféle mintát is készíthet mindössze egy csapágy cserével.
Ezeknek a szerszámoknak visszarúgásgátló kialakítása, keményfém vágóélei, speciális nagy szilárdságú acél teste és PTFE tapadásgátló bevonata van.
BIZTONSÁGI TIPPEK: FORDÍTSON KÜLÖNÖS FIGYELMET ARRA, HOGY SOHA NE KAPKODJON A MUNKÁVAL NAGY PROFILÚ SZERSZÁM HASZNÁLATAKOR. A MUNKADARABOKAT EGY, A MUNKAASZTALRA SZERELT SABLONNAL VAGY VONALZÓVAL KÉSZÍTSE A MAXIMÁLIS VÉDELEM BIZTOSÍTÁSA ÉRDEKÉBEN.
Paraméterek
| Szerszám teljes hossz (L) | 59 - 96 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 12 mm |
| Vágóél rögzítése | beforrasztott |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
| Vezetőcsapágy | van |
| Vezetőcsapágy elhelyezkedése | a szerszám hegyén |
| Forgásirány | RH jobbos |
| Kialakítás | Gömbölyítő |
| Rádiusz ( R ) | 3,2 - 38,1 mm |
| Termékcsalád | 7/8/938 |
Katalógus oldal
