| Kép: | Név: | Gyártó cikkszám: | Szerszám átmérő (D): | Élhossz (I): | Tulajdonságok: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
CMT Szimplavállas gömbölyítő DERLIN®csapággyal kemény akril lapokhoz, R=1
|
938.147.11
|
14,7 mm
|
10 mm
|
|
Külső raktáron
|
12.182 Ft + ÁFA ( 15.471 Ft )
|
||
|
CMT Szimplavállas gömbölyítő maró csapággyal, R=1,6
|
938.160.11
|
15,9 mm
|
12,7 mm
|
|
Még 1 db raktáron
|
10.420 Ft + ÁFA ( 13.233 Ft )
|
||
|
CMT Szimplavállas gömbölyítő DERLIN®csapággyal kemény akril lapokhoz, R=2
|
938.167.11
|
16,7 mm
|
12,7 mm
|
|
Raktáron
|
6.658 Ft + ÁFA ( 8.456 Ft )
|
||
|
CMT Szimplavállas gömbölyítő DERLIN®csapággyal kemény akril lapokhoz, R=3
|
938.187.11
|
18,7 mm
|
12,7 mm
|
|
Raktáron
|
6.702 Ft + ÁFA ( 8.512 Ft )
|
||
|
CMT Szimplavállas gömbölyítő maró csapággyal, R=3,2
|
938.190.11
|
19,1 mm
|
12,7 mm
|
|
Még 2 db raktáron
|
10.850 Ft + ÁFA ( 13.780 Ft )
|
||
|
CMT Szimplavállas gömbölyítő maró csapággyal, R=4,75
|
938.222.11
|
22,2 mm
|
12,7 mm
|
|
Még 2 db raktáron
|
11.632 Ft + ÁFA ( 14.772 Ft )
|
||
|
CMT Szimplavállas gömbölyítő maró csapággyal, R=6,35
|
938.254.11
|
25,4 mm
|
12,7 mm
|
|
Raktáron
|
7.145 Ft + ÁFA ( 9.074 Ft )
|
||
|
CMT Szimplavállas gömbölyítő maró csapággyal, R=8
|
938.285.11
|
28,6 mm
|
12,7 mm
|
|
Raktáron
|
7.337 Ft + ÁFA ( 9.318 Ft )
|
||
|
CMT Szimplavállas gömbölyítő maró csapággyal, R=9,5
|
938.317.11
|
31,7 mm
|
14 mm
|
|
Külső raktáron
|
13.844 Ft + ÁFA ( 17.582 Ft )
|
||
|
CMT Szimplavállas gömbölyítő maró csapággyal, R=12,7
|
938.380.11
|
38,1 mm
|
19 mm
|
|
Még 2 db raktáron
|
16.587 Ft + ÁFA ( 21.065 Ft )
|
||
|
CMT Szimplavállas gömbölyítő maró csapággyal, R=16
|
938.445.11
|
44,5 mm
|
22 mm
|
|
Még 1 db raktáron
|
20.766 Ft + ÁFA ( 26.373 Ft )
|
Leírás
Készítsen egyszerű vagy elegáns bútorokat, ajtókat és fiókos szekrényeket azáltal, hogy a CMT gömbölyítő marókkal hibátlan felületeket készít. Egy szerszámmal kétféle mintát is készíthet mindössze egy csapágy cserével.
Használja akril lapokhoz a speciális Delrin® csapággyal, amely megvédi a kész éleket. Vágja és formálja az összes fát és faanyagot és akrilt. Kiválóan alkalmas konyhai és fürdőszobai pult tetejéhez is.
Ezeknek a szerszámoknak visszarúgásgátló kialakítása, keményfém vágóélei, speciális nagy szilárdságú acél teste és PTFE tapadásgátló bevonata van.
BIZTONSÁGI TIPPEK: FORDÍTSON KÜLÖNÖS FIGYELMET ARRA, HOGY SOHA NE KAPKODJON A MUNKÁVAL NAGY PROFILÚ SZERSZÁM HASZNÁLATAKOR. A MUNKADARABOKAT EGY, A MUNKAASZTALRA SZERELT SABLONNAL VAGY VONALZÓVAL KÉSZÍTSE A MAXIMÁLIS VÉDELEM BIZTOSÍTÁSA ÉRDEKÉBEN.
Paraméterek
| Szerszám teljes hossz (L) | 51 - 63,5 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 8 mm |
| Vágóél rögzítése | beforrasztott |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
| Vezetőcsapágy | van |
| Vezetőcsapágy elhelyezkedése | a szerszám hegyén |
| Forgásirány | RH jobbos |
| Kialakítás | Gömbölyítő |
| Rádiusz ( R ) | 1 - 16 mm |
| Termékcsalád | 7/8/938 |
Katalógus oldal
