| Kép: | Név: | Gyártó cikkszám: | Szerszám átmérő (D): | Élhossz (I): | Tulajdonságok: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
CMT Keményfém lapkás gömbölyítő maró kemény akril lapokhoz, A=15°; S=12,7
|
866.601.11
|
50,8 mm
|
25,4 mm
|
|
Külső raktáron
|
29.550 Ft + ÁFA ( 37.528 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás gömbölyítő maró kemény akril lapokhoz, A=15°; S=12
|
966.601.11
|
50,8 mm
|
25,4 mm
|
|
Még 1 db raktáron
|
29.550 Ft + ÁFA ( 37.528 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás gömbölyítő maró kemény akril lapokhoz, A=15°; S=12,7
|
866.602.11
|
50,8 mm
|
31,75 mm
|
|
Külső raktáron
|
31.113 Ft + ÁFA ( 39.514 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás gömbölyítő maró kemény akril lapokhoz, A=15°; S=12
|
966.602.11
|
50,8 mm
|
31,75 mm
|
|
Külső raktáron
|
31.113 Ft + ÁFA ( 39.514 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás gömbölyítő maró kemény akril lapokhoz, A=18°; S=12,7
|
880.541.11
|
54 mm
|
25,4 mm
|
|
Külső raktáron
|
30.331 Ft + ÁFA ( 38.521 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás gömbölyítő maró kemény akril lapokhoz, A=18°; S=12
|
980.541.11
|
54 mm
|
25,4 mm
|
|
Külső raktáron
|
30.331 Ft + ÁFA ( 38.521 Ft )
|
Leírás
Ezek a szerszámok lekerekítik és díszítik a munkalapot. A mosogatótál felszerelése után marják le a munkalap éleit. Használható a CMT 880.551.11 szögmaróval, a munkalap és a beépített mosogatótál között.
Kézi felsőmarókban történő felhasználásra. Fel van szerelve egy speciális Delrin® csapággyal, amely megvédi a kész éleket. A CMT ferde maró csapágyán lévő speciális, ferde Delrin® hüvely lehetővé teszi a munkavégzést anélkül, hogy nyomokat hagyna a munkadarabon. Vágja és formálja az összes fát és faanyagot és akrilt. Kiválóan alkalmas konyhai és fürdőszobai pult tetejéhez is.
Technikai paraméterek
-Szuper szilárdságú acél.
-2 precíziós keményfém vágóél (Z2).
Paraméterek
| Szerszám teljes hossz (L) | 74,9 - 81,3 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 12 - 12,7 mm |
| Vágóél rögzítése | beforrasztott |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
| Vezetőcsapágy | van |
| Vezetőcsapágy elhelyezkedése | a szerszám hegyén |
| Forgásirány | RH jobbos |
| Vágóél dőlésszöge (A) | 15°- 18° |
| Megmunkálható anyagméret (T1) | 19 - 25,4 mm |
| Rádiusz ( R ) | 12,7 mm |
| Termékcsalád | 8/980.541-8/966.6 |
Katalógus oldal
