| Kép: | Név: | Gyártó cikkszám: | Tulajdonságok: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
CMT Keményfém lapkás gömbölyű nútmaró, R=5
|
862.050.11
|
|
Külső raktáron
|
11.479 Ft + ÁFA ( 14.579 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás gömbölyű nútmaró, R=4
|
862.040.11
|
|
Külső raktáron
|
10.897 Ft + ÁFA ( 13.839 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás gömbölyű nútmaró, R=3,2
|
862.032.11
|
|
Külső raktáron
|
10.499 Ft + ÁFA ( 13.334 Ft )
|
Leírás
A széleken csapágyazott szerszámok gyorsan beállíthatók. Ha szeretne kis sugarú ívelt hornyokat ajtókhoz, asztalokhoz, képkeretekhez vagy máshoz, használja ezeket a szerszámokat. Használható oldalsó vonalzó nélkül is. Használja kézi vagy asztali marógépben.
Technikai paraméterek
-Szuper szilárdságú acél.
-2 HW precíziós vágóél (Z2).
Paraméterek
| Szerszám átmérő (D) | 19 - 22,75 mm |
| Élhossz (I) | 6,4 - 10 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 57 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 6,35 mm |
| Vágóél rögzítése | beforrasztott |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
| Vezetőcsapágy | van |
| Vezetőcsapágy elhelyezkedése | a szerszám hegyén |
| Forgásirány | RH jobbos |
| Rádiusz ( R ) | 3,2 - 5 mm |
| Termékcsalád | 7/862 |
Katalógus oldal
