| Kép: | Név: | Gyártó cikkszám: | Tulajdonságok: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
CMT Keményfém lapkás kontra profilos beltériajtó gyártó szerszám pár, S=12,7
|
855.806.11
|
|
Külső raktáron
|
69.420 Ft + ÁFA ( 88.163 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás kontra profilos beltériajtó gyártó szerszám pár, S=12
|
955.806.11
|
|
Külső raktáron
|
69.420 Ft + ÁFA ( 88.163 Ft )
|
Leírás
Ez a marószerszám készlet egyszerűsíti az ajtók elkészítését! Ezek a szerszámok lehetővé teszik csap-hornyos csatlakozások létrehozását és minimális erőfeszítéssel készítheti a beltéri ajtókat. A bal oldali szerszámot, ha párosítjuk a 8/900.628.11 szerszámmal, kiválóan alkalmas hosszú és vastag csapok előállítására, míg a másik szerszám a díszítőprofilt készíti.
Ezeknek a szerszámoknak visszarúgásgátló kialakítása, keményfém vágóélei, speciális nagy szilárdságú acél teste és PTFE tapadásgátló bevonata van.
Technikai paraméterek
-Szuper szilárdságú acél.
-2 HW precíziós vágóél (Z2).
Paraméterek
| Szerszám átmérő (D) | 48 mm |
| Élhossz (I) | 44,5 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 100 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 12 - 12,7 mm |
| Vágóél rögzítése | beforrasztott |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
| Vezetőcsapágy | van |
| Vezetőcsapágy elhelyezkedése | a szerszám szárán |
| Forgásirány | RH jobbos |
| Termékcsalád | 8/955.806 |
Katalógus oldal
