Leírás
A CMT új profil maró szerszámai lehetővé teszik, hogy elegáns formákat alakítson ki egyszerűen az asztali fűrész és a felsőmaró segítségével. A kereskedelemben kapható profilmarókkal ellentétben az ezekkel a szerszámokkal készített díszlécek könnyen felszerelhetők és kész megjelenést eredményeznek.
Használhat fordított profilú maró szerszámokat is a különböző élek létrehozásához és a marási minta befejezéséhez.
Technikai paraméterek
-Szuper szilárdságú acél.
-2 HW precíziós vágóél (Z2).
Paraméterek
| Szerszám teljes hossz (L) | 57 - 59 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 8 - 12,7 mm |
| Vágóél rögzítése | beforrasztott |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
| Vezetőcsapágy | van |
| Vezetőcsapágy elhelyezkedése | a szerszám szárán |
| Forgásirány | RH jobbos |
| Rádiusz ( R ) | 6,35 - 9,5 mm |
| Termékcsalád | 8/967.5B/8/967.6B |
Katalógus oldal
