Leírás
Ez a tökéletesen párosított CMT-szett ideális redőnyök, kenu lamellák vagy pezsgőfürdők készítéséhez. A keményfém vágóél éles marad, miután nagy mennyiségű anyagot vágott le, és a visszarúgásgátló kialakítás lehetővé teszi a biztonságos működést. A készlet 2 bitből áll. Használja mind a csapos, mind a résmarót 6,35 mm vastag léchez. Tesztelje saját magánál ezeknek a bitek rendkívüli minőségét.
Paraméterek
| Szerszám átmérő (D) | 38 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 48 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 12 - 12,7 mm |
| Vágóél rögzítése | beforrasztott |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
| Forgásirány | RH jobbos |
| Kialakítás | Gömbölyítő/holkermaró pár |
| Rádiusz ( R ) | 3,2 mm |
| Termékcsalád | 8/955.701 |
Katalógus oldal
