Leírás
Rés és horonymaró szerszám. Tömör fa, fa kompozitok, műanyag és laminált anyagok marására használják.
MŰSZAKI INFORMÁCIÓK:
- Szuper szilárdságú acél.
- 2 HW precíziós csiszolt vágóél (Z2).
- 2 negatívan köszörült sarkantyú (V2).
Paraméterek
| Szerszámátmérő (D) | 19 - 22 mm |
| Szerszámátmérő (d) | 11 - 12 mm |
| Befogási méret (S) | M12x1 mm |
| Élhossz (I) | 62 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 155 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2+2 db |
| Vágóél anyaga | HW Volfrám keményfém |
| Forgásirány | Jobbos (RH) |
| Szerszámszár kialakítása | menetes |
| Kialakítás | Horonymaró menetes befogással |
| Termékcsalád | 166-167 |
Katalógus oldal
