| Kép: | Név: | Gyártó cikkszám: | Szerszám átmérő (D): | Élhossz (I): | Tulajdonságok: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
CMT Keményfém lapkás T-nútmaró, D=28x11x13,5; S=12,7
|
850.603.11
|
28 mm
|
13,5 mm
|
|
Külső raktáron
|
17.468 Ft + ÁFA ( 22.184 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás T-nútmaró, D=28x11x13,5; S=12
|
950.603.11
|
28 mm
|
13,5 mm
|
|
Külső raktáron
|
17.468 Ft + ÁFA ( 22.184 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás T-nútmaró, D=28x11x13,5; S=8
|
950.103.11
|
28 mm
|
13.5 mm
|
|
Külső raktáron
|
17.468 Ft + ÁFA ( 22.184 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás T-nútmaró, D=30x9,5x17,5; S=12,7
|
850.601.11
|
30 mm
|
17,5 mm
|
|
Külső raktáron
|
17.468 Ft + ÁFA ( 22.184 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás T-nútmaró, D=30x9,5x17,5; S=12
|
950.601.11
|
30 mm
|
17,5 mm
|
|
Külső raktáron
|
17.468 Ft + ÁFA ( 22.184 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás T-nútmaró, D=30x9,5x17,5; S=8
|
950.101.11
|
30 mm
|
17,5 mm
|
|
Külső raktáron
|
17.468 Ft + ÁFA ( 22.184 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás T-nútmaró, D=32x8,7-15x20; S=12
|
950.604.11
|
32 mm
|
20 mm
|
|
Külső raktáron
|
20.992 Ft + ÁFA ( 26.659 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás T-nútmaró, D=34,9x12,7x22,2; S=12,7
|
850.602.11
|
34,9 mm
|
22,2 mm
|
|
Külső raktáron
|
21.369 Ft + ÁFA ( 27.139 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás T-nútmaró, D=34,9x12,7x22,2; S=12
|
950.602.11
|
34,9 mm
|
22,2 mm
|
|
Még 1 db raktáron
|
21.369 Ft + ÁFA ( 27.139 Ft )
|
Leírás
A CMT T-nyílású bitekkel lyukakat készíthet, amelyek tartják a keretet, plakettet vagy bármilyen panelt tökéletesen egyenesen és a falhoz rögzítve.
Ezek a bitek egy bemeneti furatot fúrnak a fában, majd vágják a lyukakat és befejezik egy nagyobb nyílás fúrásával a felület alatt.
A fali tartóelemek biztonságos rögzítésének tökéletes módja a csavarokhoz és a szögekhez.
Paraméterek
| Szerszámátmérő (d) | 8,7 - 12,7 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 56,3 - 66 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 1+1/2 db |
| Befogási méret (S) | 8 - 12 mm |
| Vágóél rögzítése | beforrasztott |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
| Forgásirány | RH jobbos |
| Vágóél geometriája | egyenes |
| Termékcsalád | 8/950.601-602 |
Katalógus oldal
