| Kép: | Név: | Gyártó cikkszám: | Szerszám átmérő (D): | Élhossz (I): | Tulajdonságok: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
CMT Tömör keményfém ujjmaró szerszám, D=3,18x9,5
|
814.032.11
|
3,18 mm
|
9,5 mm
|
|
Még 1 db raktáron
|
8.658 Ft + ÁFA ( 10.995 Ft )
|
||
|
CMT Tömör keményfém ujjmaró szerszám, D=6,35x12,7
|
814.064.11
|
6,35 mm
|
12,7 mm
|
|
Külső raktáron
|
9.843 Ft + ÁFA ( 12.501 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás ujjmaró szerszám, D=9,5x6,4
|
814.095.11
|
9,5 mm
|
6,4 mm
|
|
Külső raktáron
|
8.406 Ft + ÁFA ( 10.675 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás ujjmaró szerszám, D=12,7x9,5
|
814.127.11
|
12,7 mm
|
9,5 mm
|
|
Külső raktáron
|
8.757 Ft + ÁFA ( 11.121 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás ujjmaró szerszám, D=15,87x9,5
|
814.160.11
|
15,87 mm
|
9,5 mm
|
|
Külső raktáron
|
9.890 Ft + ÁFA ( 12.560 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás ujjmaró szerszám, D=19x11,3
|
814.190.11
|
19 mm
|
11,3 mm
|
|
Még 1 db raktáron
|
10.724 Ft + ÁFA ( 13.620 Ft )
|
Leírás
Egyedivé teheti ajtóit, fiókjainak homlokzatait, paneleit vagy bármilyen felületét, amelyet választott, saját marási motívumával. A CMT kerek ujjmarók tömör keményfémből vagy keményfém heggyel lehetővé teszik, hogy gravírozást készítsen bármilyen fára vagy fatermékre.
Teljes átmérőt és vágási mélységet kínálunk, hogy elérje a kívánt hatást. A marót asztalára felszerelve akár 31,7 mm mélységű anyagokat is megmunkálhat. A még kifinomultabb dekorációkhoz felső csapágyakat is kínálunk. Használjon egyedi sablont az igazán egyedi ajtók és fiókok elülső részeinek előállításához.
VÁSÁRLÁSI TIPPEK: használja több lépésben, ha anyagok széleit készíti. A kiszakadások elkerülése érdekében kezdje meg egy sekély kezdeti lépéssel, és fokozatosan mélyítse el.
Paraméterek
| Szerszám teljes hossz (L) | 50,8 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 6,35 mm |
| Vágóél rögzítése | tömör keményfém |
| Vágóél anyaga | HWM Wolfrám-karbid keményfém |
| Forgásirány | RH jobbos |
| Rádiusz ( R ) | 1,6 - 9,5 mm |
| Termékcsalád | 7/8/914 |
Katalógus oldal
