| Kép: | Név: | Gyártó cikkszám: | Szerszám átmérő (D): | Élhossz (I): | Tulajdonságok: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
CMT Keményfém lapkás ujjmaró szerszám csapággyal, D=12,7x9,5; S=6,35
|
814.127.11B
|
12,7 mm
|
9,5 mm
|
|
Külső raktáron
|
11.526 Ft + ÁFA ( 14.638 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás ujjmaró szerszám csapággyal, D=15,8x9,5; S=8
|
914.160.11B
|
15,8 mm
|
9,5 mm
|
|
Külső raktáron
|
12.738 Ft + ÁFA ( 16.177 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás ujjmaró szerszám csapággyal, D=15,87x9,5; S=6,35
|
814.160.11B
|
15,87 mm
|
9,5 mm
|
|
Külső raktáron
|
12.738 Ft + ÁFA ( 16.177 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás ujjmaró szerszám csapággyal, D=19x11,3; S=6
|
714.190.11B
|
19 mm
|
11,3 mm
|
|
Külső raktáron
|
12.738 Ft + ÁFA ( 16.177 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás ujjmaró szerszám csapággyal, D=19x11,3; S=6,35
|
814.190.11B
|
19 mm
|
11,3 mm
|
|
Külső raktáron
|
12.738 Ft + ÁFA ( 16.177 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém lapkás ujjmaró szerszám csapággyal, D=19x31,7; S=12,7
|
814.690.11B
|
19 mm
|
31,7 mm
|
|
Külső raktáron
|
20.587 Ft + ÁFA ( 26.146 Ft )
|
Leírás
Egyedivé teheti ajtóit, fiókjainak homlokzatait, paneleit vagy bármilyen felületét, amelyet választott, saját marási motívumával. A CMT kerek ujjmarók tömör keményfémből vagy keményfém heggyel lehetővé teszik, hogy gravírozást készítsen bármilyen fára vagy fatermékre.
Teljes átmérőt és vágási mélységet kínálunk, hogy elérje a kívánt hatást. A marót asztalára felszerelve akár 31,7 mm mélységű anyagokat is megmunkálhat. A még kifinomultabb dekorációkhoz felső csapágyakat is kínálunk. Használjon egyedi sablont az igazán egyedi ajtók és fiókok elülső részeinek előállításához.
VÁSÁRLÁSI TIPPEK: használja több lépésben, ha anyagok széleit készíti. A kiszakadások elkerülése érdekében kezdje meg egy sekély kezdeti lépéssel, és fokozatosan mélyítse el.
Paraméterek
| Szerszám teljes hossz (L) | 50,8 - 73 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 6 - 12,7 mm |
| Vágóél rögzítése | beforrasztott |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
| Vezetőcsapágy | van |
| Vezetőcsapágy elhelyezkedése | a szerszám szárán |
| Forgásirány | RH jobbos |
| Rádiusz ( R ) | 6,35 - 9,5 mm |
| Termékcsalád | 7/8/914B |
Katalógus oldal
