| Kép: | Név: | Gyártó cikkszám: | Tulajdonságok: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
CMT Krómozott és zajcsillapított színesfém vágó fűrész negatív élszöggel; D=216x30; Z=64
|
297.816.64M
|
|
Még 1 db raktáron
|
28.642 Ft + ÁFA ( 36.376 Ft )
|
||
|
CMT Krómozott és zajcsillapított színesfém vágó fűrész negatív élszöggel; D=168x20; Z=52
|
296.768.52H
|
|
Külső raktáron
|
22.906 Ft + ÁFA ( 29.091 Ft )
|
||
|
CMT Krómozott és zajcsillapított színesfém vágó fűrész negatív élszöggel; D=160x20; Z=52
|
296.760.52H
|
|
Raktáron
|
21.773 Ft + ÁFA ( 27.652 Ft )
|
||
|
CMT Krómozott és zajcsillapított színesfém vágó fűrész negatív élszöggel; D=160x20; Z=52
|
296.761.52H
|
|
Külső raktáron
|
20.614 Ft + ÁFA ( 26.180 Ft )
|
Leírás
Alumínium, sárgaréz, réz ötvözetek, műanyag, kompozit anyagú csövek, húzott termékek és tömör tömbök vágásához.
Egyes- vagy dupla gérfűrészekre, radiálfűrészekre. Használata javasolt fűrészlappal a munkadarab felett.
FIGYELMEZTETÉS: FOLYÉKONY KENŐANYAG HASZNÁLATA JAVASOLT. VIASZRÚD KENÉSHEZ NEM AJÁNLOTT.
A katalógusoldalon a cikkszám mellett zöld ponttal a Festool gépekkel kompatibilis szerszámok vannak jelölve.
Paraméterek
| Fűrészlap átmérő (D) | 160 - 216 mm |
| Belső furat átmérő (B/d) | 20 - 30 mm |
| Fűrészfogak száma (Z) | 54 - 64 db |
| Fűrészfog vastagsága (K/B) | 2,2 - 2,3 mm |
| Fűrészfog kialakítás | TFZ N trapéz - egyenes fogalak negatív homlokszöggel |
| Fűrészlap kivitele | Orange Chrome |
| Hordozótest vastagsága (P/B1) | 1.6 mm |
| α szög értéke | α = -5° - 0° |
| β érték | β = TCG |
| HV keményfém fogak | igen |
| Hosszú élettartam | igen |
| Milyen géphez ajánlott: | Festool |
| Zajcsillapított fűrészlap | zajcsillapítás kitöltéssel |
| Két oldalról laminált anyag vágására | Kiváló |
| Színesfém és PVC vágásra | Kiváló |
| Vastag műanyag vágásra | Kiváló |
| Alumínium vágásra | Kiváló |
| Műanyag vágásra | Kiváló |
| Kézi körfűrészekhez ajánlott | igen |
| Gérvágó körfűrészekhez ajánlott | igen |
| Termékcsalád | 296-297 |
Katalógus oldal
