Leírás
Speciális ipari dekopírfűrész lap keményfém fogakkal, gipszkartonhoz, szálas cementlemezekhez (<50 mm),
üvegszállal erősített műanyaghoz / epoxi (5-20 mm), Eternit®, MDF, HDF.
Használat előtt olvassa el az összes figyelmeztetést a gép használati útmutatójában!
Paraméterek
| Teljes hosszúság (L) | 100 mm |
| Vágásmélység (I) | 75 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 4,3 mm |
| Fűrészfogak sűrűsége (TPI) | 6 db/in (25,4 mm) |
| Fűrészfog anyaga | Wolfram karbid keményfém |
| Felhasználási terület | Speciális |
| Durva egyenes vágáshoz | Kiváló |
| Gipszkarton vágásra | Kiváló |
| Üvegszálas anyag vágására | Kiváló |
| Kemény anyagok vágására | Kiváló |
| Porózus beton (könnyű beton), Ytong vágásra | Kiváló |
| Epoxy anyag vágásra | Kiváló |
| Szál cementlap vágásra | Kiváló |
Katalógus oldal
