Leírás
A JS922AF tökéletes kardfűrészlap vékony fémlemezek 0,7 mm-től 3 mm-ig (1/32" - 1/8"), finom csövek és 100 mm-nél (4") kisebb átmérőjű profilok vágásához. Könnyedén finom vágás.
Paraméterek
| Teljes hosszúság (L) | 150 mm |
| Vágás hosszúság (I) | 130 mm |
| Fűrészlap szélessége (H) | 19 mm |
| Fűrészlap vastagsága (K) | 0.9 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 1 mm |
| Fűrészfog sűrűsége (TPI) | 24 db/in (25,4 mm) |
| Fűrészfog anyaga | Bimetál, 8% Cobalt |
| Felhasználási terület | Fém |
| Fűrészlap jellemzője | Flexible: Törésbiztos hosszú élettartamú |
| Finom egyenes vágáshoz | Kiváló |
| Csövek vágására | Kiváló |
| Csövek és egyéb profilok vágására | Kiváló |
| Víz és csatornacsövek vágására | Kiváló |
| Fém lemezek vágására | Kiváló |
| Vágható anyagvastagság | 0,7-3 mm |
| Termékcsalád | JS922AF |
Katalógus oldal
