Leírás
Vastag fémlemez (4-12mm - 1/8"-1/2"), csövek és profilok (<100mm - 4") , műanyagok, üvegszál erősítésű műanyag/epoxi, szálcement (<100mm - 4" ) vágásához , fa szögekkel vagy fémmel.
BIZTONSÁGI FIGYELMEZTETÉSEK:
Használat előtt olvassa el a gép kézikönyvében található összes figyelmeztetést.
Paraméterek
| Teljes hosszúság (L) | 225 mm |
| Vágás hosszúság (I) | 205 mm |
| Fűrészlap szélessége (H) | 24 mm |
| Fűrészlap vastagsága (K) | 1.2 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 3 mm |
| Fűrészfog sűrűsége (TPI) | 8 db/in (25,4 mm) |
| Fűrészfog anyaga | Wolfram karbid keményfém |
| Felhasználási terület | Fém |
| Durva egyenes vágáshoz | Kiváló |
| Szöges fa vágására | Kiváló |
| Építőipari fa vágására | Kiváló |
| Epoxy gyantás anyag vágásra | Kiváló |
| Csövek vágására | Kiváló |
| Csövek és egyéb profilok vágására | Kiváló |
| Fém lemezek vágására | Kiváló |
| Szál cementlap vágásra | Kiváló |
| Termékcsalád | Orrfűrészlap |
Katalógus oldal
