Leírás
A tökéletes falckészletek és a szerszám végső értéke.
Ezek a készletek tartalmazzák a 835.990.11-es vágófejet 22 mm-es vágási magassággal, valamint csapágyakkal 17 különféle falc vágására, mindezt erős tokban.
12,7 mm feletti falcméreteknél javasoljuk a kívánt vágási mélység elérése érdekében, hogy több kisebb lépésben érje el a végső méretet!
Paraméterek
| Szerszám átmérő (D) | 50,8 mm |
| Élhossz (I) | 22,2 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 77,8 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 12.7 mm |
| Vágóél rögzítése | beforrasztott |
| Munkamélység (H) | 1,6-19 |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
| Vezetőcsapágy | van |
| Vezetőcsapágy elhelyezkedése | a szerszám hegyén |
| Forgásirány | RH jobbos |
| Vágóél geometriája | egyenes |
| Termékcsalád | 8/935.503 |
Katalógus oldal
