Leírás
Masszív fa, fa kompozitok, műanyagok és rétegelt anyagok hornyolásához, illesztéséhez és általános maráshoz használható szerszám. Használható megmunkáló központokban, CNC és kézi marógépekben.
Technikai paraméterek
Szuper szilárdságú acél.
2 precíziós darált HW vágóélek (Z2).
1 HW merülő középpont (Z1).
Paraméterek
| Szerszám átmérő (D) | 10 - 20 mm |
| Élhossz (I) | 40 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 87 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2+1 db |
| Befogási méret (S) | 10 mm |
| Vágóél rögzítése | beforrasztott |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
| Forgásirány | RH jobbos |
| Vágóél geometriája | egyenes |
| Javasolt süllyesztési mód | Függőleges tengelyirányú |
| Termékcsalád | 176 |