| Kép: | Név: | Gyártó cikkszám: | Tulajdonságok: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
CMT Tömör keményfém fel- és lefelé vágott spirálmaró, D=18x55 S=18 Z=2+2
|
190.180.11
|
|
Külső raktáron
|
114.530 Ft + ÁFA ( 145.453 Ft )
|
||
|
CMT Tömör keményfém fel- és lefelé vágott spirálmaró, D=16x55 S=16 Z=2+2
|
190.160.11
|
|
Még 1 db raktáron
|
90.617 Ft + ÁFA ( 115.083 Ft )
|
||
|
CMT Tömör keményfém fel- és lefelé vágott spirálmaró, D=12x52 S=12 Z=2+2
|
190.121.11
|
|
Külső raktáron
|
51.475 Ft + ÁFA ( 65.374 Ft )
|
||
|
CMT Tömör keményfém fel- és lefelé vágott spirálmaró, D=12x42 S=12 Z=2+2
|
190.120.11
|
|
Külső raktáron
|
48.150 Ft + ÁFA ( 61.151 Ft )
|
||
|
CMT Tömör keményfém fel- és lefelé vágott spirálmaró, D=12x25 S=12 Z=3+3
|
190.320.11
|
|
Külső raktáron
|
41.857 Ft + ÁFA ( 53.159 Ft )
|
||
|
CMT Tömör keményfém fel- és lefelé vágott spirálmaró, D=12,7x41,3 S=12,7 Z=2+2
|
190.508.11
|
|
Külső raktáron
|
55.854 Ft + ÁFA ( 70.934 Ft )
|
||
|
CMT Tömör keményfém fel- és lefelé vágott spirálmaró, D=12,7x34,9 S=12,7 Z=2+2
|
190.517.11
|
|
Külső raktáron
|
54.748 Ft + ÁFA ( 69.529 Ft )
|
||
|
CMT Tömör keményfém fel- és lefelé vágott spirálmaró, D=12,7x34,9 S=12,7 Z=2+2
|
190.507.11
|
|
Külső raktáron
|
54.748 Ft + ÁFA ( 69.529 Ft )
|
||
|
CMT Tömör keményfém fel- és lefelé vágott spirálmaró, D=12,7x28,6 S=12,7 Z=2+2
|
190.506.11
|
|
Külső raktáron
|
39.969 Ft + ÁFA ( 50.761 Ft )
|
||
|
CMT Tömör keményfém fel- és lefelé vágott spirálmaró, D=12,7x28,5 S=12,7 Z=3+3
|
190.815.11
|
|
Külső raktáron
|
41.784 Ft + ÁFA ( 53.066 Ft )
|
||
|
CMT Tömör keményfém fel- és lefelé vágott spirálmaró, D=12,7x25,4 S=12,7 Z=2+2
|
190.505.11
|
|
Külső raktáron
|
40.850 Ft + ÁFA ( 51.880 Ft )
|
||
|
CMT Tömör keményfém fel- és lefelé vágott spirálmaró, D=12,7x22,2 S=12,7 Z=2+2
|
190.515.11
|
|
Külső raktáron
|
40.850 Ft + ÁFA ( 51.880 Ft )
|
||
|
CMT Tömör keményfém fel- és lefelé vágott spirálmaró, D=10x42 S=10 Z=2+2
|
190.101.11
|
|
Külső raktáron
|
33.100 Ft + ÁFA ( 42.037 Ft )
|
||
|
CMT Tömör keményfém fel- és lefelé vágott spirálmaró, D=10x32 S=10 Z=2+2
|
190.100.11
|
|
Külső raktáron
|
29.649 Ft + ÁFA ( 37.654 Ft )
|
||
|
CMT Tömör keményfém fel- és lefelé vágott spirálmaró, D=9,5x28,6 S=9,52 Z=2+2
|
190.504.11
|
|
Külső raktáron
|
34.809 Ft + ÁFA ( 44.208 Ft )
|
||
|
CMT Tömör keményfém fel- és lefelé vágott spirálmaró, D=9,5x25,4 S=9,52 Z=3+3
|
190.813.11
|
|
Külső raktáron
|
38.082 Ft + ÁFA ( 48.364 Ft )
|
||
|
CMT Tömör keményfém fel- és lefelé vágott spirálmaró, D=9,5x22,2 S=9,52 Z=2+2
|
190.513.11
|
|
Külső raktáron
|
34.736 Ft + ÁFA ( 44.115 Ft )
|
||
|
CMT Tömör keményfém fel- és lefelé vágott spirálmaró, D=8x32 S=8 Z=2+2
|
190.080.11
|
|
Külső raktáron
|
20.640 Ft + ÁFA ( 26.213 Ft )
|
||
|
CMT Tömör keményfém fel- és lefelé vágott spirálmaró, D=6x22 S=6 Z=1+1
|
190.060.11
|
|
Még 2 db raktáron
|
10.267 Ft + ÁFA ( 13.039 Ft )
|
||
|
CMT Tömör keményfém fel- és lefelé vágott spirálmaró, D=6,35x22,2 S=6,35 Z=2+2
|
190.008.11
|
|
Külső raktáron
|
13.844 Ft + ÁFA ( 17.582 Ft )
|
||
|
CMT Tömör keményfém fel- és lefelé vágott spirálmaró, D=5x22 S=5 Z=1+1
|
190.050.11
|
|
Külső raktáron
|
9.386 Ft + ÁFA ( 11.921 Ft )
|
||
|
CMT Tömör keményfém fel- és lefelé vágott spirálmaró, D=4x15 S=4 Z=1+1
|
190.040.11
|
|
Még 1 db raktáron
|
7.525 Ft + ÁFA ( 9.557 Ft )
|
Leírás
A spirális vágóélnek köszönhetően, amely folyamatosan érintkezik a munkadarabbal, ezek a szerszámok sima vágást tesznek lehetővé, ellentétben a hagyományos szerszámokkal, amelyek szakaszosan érintkeznek a munkadarabbal. Tisztább vágásokat végez az anyagokban: puhafa, keményfa, rétegelt lemez, kompozitok, stb.
Ezek az új spirálmarók különböző méretű szárakkal felhasználhatóak CNC és kézi felsőmarókkal való munkavégzésre.
Tesztelje saját magánál ezeknek a bitek rendkívüli minőségét.
Paraméterek
| Szerszám átmérő (D) | 4 - 18 mm |
| Élhossz (I) | 15 - 55 mm |
| I1 Pos élhossz | 7 - 30 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 50 - 110 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 1+1/2+2/3+3 db |
| Befogási méret (S) | 4 - 18 mm |
| Vágóél rögzítése | tömör keményfém |
| Vágóél anyaga | HWM Wolfrám-karbid keményfém |
| Forgásirány | RH jobbos |
| Kialakítás | Spirálmaró |
| Vágóél geometriája | fel - le spirál (alul - felül nem szakítja ki az anyagot) |
| Javasolt süllyesztési mód | Fokozatos tengely- és oldalirányú |
| Termékcsalád | 190 |
Katalógus oldal
