| Kép: | Név: | Gyártó cikkszám: | Tulajdonságok: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
CMT Tömör keményfém spirálmarók forgácstörővel zárhely maráshoz, D=18x150/95/45
|
195.182.11
|
|
Külső raktáron
|
142.721 Ft + ÁFA ( 181.256 Ft )
|
||
|
CMT Tömör keményfém spirálmarók forgácstörővel zárhely maráshoz, D=16x170/120/50
|
195.164.11
|
|
Külső raktáron
|
140.456 Ft + ÁFA ( 178.379 Ft )
|
||
|
CMT Tömör keményfém spirálmarók forgácstörővel zárhely maráshoz, D=16x150/95/45
|
195.162.11
|
|
Külső raktáron
|
121.200 Ft + ÁFA ( 153.924 Ft )
|
||
|
CMT Tömör keményfém spirálmarók forgácstörővel zárhely maráshoz, D=14x170/125/45
|
195.144.11
|
|
Külső raktáron
|
120.067 Ft + ÁFA ( 152.485 Ft )
|
||
|
CMT Tömör keményfém spirálmarók forgácstörővel zárhely maráshoz, D=14x150/95/45
|
195.142.11
|
|
Külső raktáron
|
90.617 Ft + ÁFA ( 115.083 Ft )
|
||
|
CMT Tömör keményfém spirálmaró forgácstörő nélkül, D=16x150/95/45
|
193.162.11
|
|
Külső raktáron
|
120.067 Ft + ÁFA ( 152.485 Ft )
|
Leírás
Az éles vágóél előállításához és tartásához egy speciális szuper mikro-szemcsés keményfémet hoztak létre. Az új, alacsony szögű spirál kifejezetten a fa tiszta nyírására és a forgács hatékony kidobására szolgál. A szerszámok hűvösebben futnak, és az élek hosszabb ideig tartanak. Tömör fa, fa kompozitok, műanyagok és laminált anyagok vágására, másolására, panel méretezésére és bármilyen nútolásra használható. Használjon nagy előtolási sebességet jól rögzített munkadarabokon. Használható megmunkáló központokban, CNC marókon és tokmányokkal vagy adapterekkel felszerelt kézi felsőmarókon.
Technikai paraméterek
• Prémium minőségű HWM.
• 3 spirálvágó vágóél forgácstörővel (Z3R).
• A munkadarab alsó oldalán kiváló felületet biztosít.
• Felfelé történő forgácsürítés.
Paraméterek
| Szerszám átmérő (D) | 14 - 18 mm |
| Élhossz (I) | 95 - 125 mm |
| I1 Pos élhossz | 45 - 50 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 150 - 170 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 3R db |
| Befogási méret (S) | 14 - 18 mm |
| Vágóél rögzítése | tömör keményfém |
| Vágóél anyaga | HWM Wolfrám-karbid keményfém |
| Forgásirány | RH jobbos |
| Kialakítás | Spirálmaró |
| Vágóél geometriája | pozitív spirál (alul nem szakítja ki az anyagot) |
| Javasolt süllyesztési mód | Fokozatos tengely- és oldalirányú |
| Termékcsalád | 195.162 |
Katalógus oldal
