| Kép: | Név: | Gyártó cikkszám: | Szerszámátmérő (D): | Forgásirány: | Tulajdonságok: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
CMT Változtatható forgásirányú horonymaró, D=6
|
103.060.30
|
6 mm
|
Balos (LH) - Jobbos (RH)
|
|
Külső raktáron
|
10.850 Ft + ÁFA ( 13.780 Ft )
|
||
|
CMT Változtatható forgásirányú horonymaró, D=7
|
103.070.30
|
7 mm
|
Balos (LH) - Jobbos (RH)
|
|
Külső raktáron
|
6.501 Ft + ÁFA ( 8.257 Ft )
|
||
|
CMT Változtatható forgásirányú horonymaró, D=8
|
103.080.30
|
8 mm
|
Balos (LH) - Jobbos (RH)
|
|
Külső raktáron
|
10.850 Ft + ÁFA ( 13.780 Ft )
|
||
|
CMT Változtatható forgásirányú horonymaró, D=9
|
103.090.30
|
9 mm
|
Balos (LH) - Jobbos (RH)
|
|
Külső raktáron
|
6.501 Ft + ÁFA ( 8.257 Ft )
|
||
|
CMT Változtatható forgásirányú horonymaró, D=10
|
103.100.30
|
10 mm
|
Balos (LH) - Jobbos (RH)
|
|
Raktáron
|
11.605 Ft + ÁFA ( 14.739 Ft )
|
||
|
CMT Változtatható forgásirányú horonymaró, D=11
|
103.110.30
|
11 mm
|
Balos (LH) - Jobbos (RH)
|
|
Külső raktáron
|
6.861 Ft + ÁFA ( 8.714 Ft )
|
||
|
CMT Változtatható forgásirányú horonymaró, D=12
|
103.120.30
|
12 mm
|
Balos (LH) - Jobbos (RH)
|
|
Külső raktáron
|
12.407 Ft + ÁFA ( 15.757 Ft )
|
||
|
CMT Változtatható forgásirányú horonymaró, D=13
|
103.130.30
|
13 mm
|
Balos (LH) - Jobbos (RH)
|
|
Külső raktáron
|
7.186 Ft + ÁFA ( 9.126 Ft )
|
||
|
CMT Változtatható forgásirányú horonymaró, D=14
|
103.140.30
|
14 mm
|
Balos (LH) - Jobbos (RH)
|
|
Külső raktáron
|
12.407 Ft + ÁFA ( 15.757 Ft )
|
||
|
CMT Változtatható forgásirányú horonymaró, D=15
|
103.150.30
|
15 mm
|
Balos (LH) - Jobbos (RH)
|
|
Külső raktáron
|
7.650 Ft + ÁFA ( 9.715 Ft )
|
||
|
CMT Változtatható forgásirányú horonymaró, D=16
|
103.160.30
|
16 mm
|
Balos (LH) - Jobbos (RH)
|
|
Külső raktáron
|
12.407 Ft + ÁFA ( 15.757 Ft )
|
Leírás
MŰSZAKI INFORMÁCIÓK:
• Hosszú élettartamú vágóteljesítmény.
• 2 db HL precíziós csiszolt vágóél (Z2).
Puha és keményfában lévő hornyok vágására használható. Tokmányokkal felszerelt megmunkáló központokon használják.
Paraméterek
| Befogási méret (S) | 16 mm |
| Élhossz (I) | 45 - 55 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 100 - 110 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Vágóél anyaga | HL Magas ötvözetű acél |
| Szerszámszár kialakítása | kör keresztmetszet |
| Kialakítás | Váltakozó forgásirányú horonymaró |
| Termékcsalád | 103 |
Katalógus oldal
