| Kép: | Név: | Gyártó cikkszám: | Szerszámátmérő (D): | Forgásirány: | Tulajdonságok: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
CMT Változtatható forgásirányú horonymaró, D=6
|
105.060.30
|
6 mm
|
Balos (LH) - Jobbos (RH)
|
|
Külső raktáron
|
10.473 Ft + ÁFA ( 13.300 Ft )
|
||
|
CMT Változtatható forgásirányú horonymaró, D=7
|
105.070.30
|
7 mm
|
Balos (LH) - Jobbos (RH)
|
|
Külső raktáron
|
7.013 Ft + ÁFA ( 8.907 Ft )
|
||
|
CMT Változtatható forgásirányú horonymaró, D=8
|
105.080.30
|
8 mm
|
Balos (LH) - Jobbos (RH)
|
|
Külső raktáron
|
10.473 Ft + ÁFA ( 13.300 Ft )
|
||
|
CMT Változtatható forgásirányú horonymaró, D=9
|
105.090.30
|
9 mm
|
Balos (LH) - Jobbos (RH)
|
|
Külső raktáron
|
7.186 Ft + ÁFA ( 9.126 Ft )
|
||
|
CMT Változtatható forgásirányú horonymaró, D=10
|
105.100.30
|
10 mm
|
Balos (LH) - Jobbos (RH)
|
|
Külső raktáron
|
10.645 Ft + ÁFA ( 13.519 Ft )
|
||
|
CMT Változtatható forgásirányú horonymaró, D=11
|
105.110.30
|
11 mm
|
Balos (LH) - Jobbos (RH)
|
|
Külső raktáron
|
7.394 Ft + ÁFA ( 9.390 Ft )
|
||
|
CMT Változtatható forgásirányú horonymaró, D=12
|
105.120.30
|
12 mm
|
Balos (LH) - Jobbos (RH)
|
|
Külső raktáron
|
11.327 Ft + ÁFA ( 14.385 Ft )
|
||
|
CMT Változtatható forgásirányú horonymaró, D=13
|
105.130.30
|
13 mm
|
Balos (LH) - Jobbos (RH)
|
|
Külső raktáron
|
7.650 Ft + ÁFA ( 9.715 Ft )
|
||
|
CMT Változtatható forgásirányú horonymaró, D=14
|
105.140.30
|
14 mm
|
Balos (LH) - Jobbos (RH)
|
|
Külső raktáron
|
7.650 Ft + ÁFA ( 9.715 Ft )
|
||
|
CMT Változtatható forgásirányú horonymaró, D=15
|
105.150.30
|
15 mm
|
Balos (LH) - Jobbos (RH)
|
|
Külső raktáron
|
7.850 Ft + ÁFA ( 9.970 Ft )
|
||
|
CMT Változtatható forgásirányú horonymaró, D=16
|
105.160.30
|
16 mm
|
Balos (LH) - Jobbos (RH)
|
|
Külső raktáron
|
8.798 Ft + ÁFA ( 11.173 Ft )
|
Leírás
MŰSZAKI INFORMÁCIÓK:
• Hosszan tartó vágási teljesítmény.
• 4 darab HL precíziós csiszolt vágóél (Z4).
Puha és keményfában lévő hornyok vágására használható. Tokmányokkal felszerelt megmunkáló központokon használják.
Paraméterek
| Befogási méret (S) | 10 mm |
| Élhossz (I) | 28 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 73 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 4 db |
| Vágóél anyaga | HL Magas ötvözetű acél |
| Szerszámszár kialakítása | kör keresztmetszet |
| Kialakítás | Váltakozó forgásirányú horonymaró |
| Termékcsalád | 105 |
Katalógus oldal
